Vodafone Bilinmeyen Numara Sorgulama


vodafone bilinmeyen numara sorgulama
vodafone bilinmeyen numara sorgulama

Vodafone Numara Sorgulama: Artan teknoloji ihtiyacı, gelişen teknoloji ve sonucunda oluşan ürünler. Cep telefonları vs. hayatımızı birçok alanda çok kolaylaştırıyor. Öyle ki eskiden kocaman bilgisayarlarlalar zar zor yapabildiğimiz işlemleri artık 100 gram ağırlığındaki cihazlarla bile çok çok rahat bir şekilde yapabiliyoruz. Tabi cep telefonlarında bu kadar donanım oldukça ömürleri de kısalıyor. Biz kullanırken daha fazla radyasyon dalgalarına maruz kalıyoruz ve zaman zaman birini ararken, kısa mesaj yollarken vs. hızlı olmak isterken cep telefonumuzun Azizliğine uğrayabiliyoruz. Mesela numarayı aklımızdan yazarken hızlı davranıp, tanımadığımız kişilere kısa mesaj yollayabiliyor ya da arayabiliyoruz.

Vodafone İsimden Numara Sorgulama

Biz istediğimiz kişiyi aradığımızı, kısa mesaj yazdığımızı umut ederken bir anda tanımadığımız kişi telefona çıkabiliyor veya kısa mesaj gelebiliyor. Bu nedenle cep telefonumuzdan birisi ile konuşacağımızda yada kısa mesaj yazacağımızda mutlaka numarayı kontrol edip sonra işlemimizi yapmalıyız. Çünkü yanlış gelen bir mesaj yada arama karşı tarafı da tedirgin edebilir, korkutabilir. Hele ki en kötü olan şey sevgilinize, eşinize attığınız özel kısa mesajlar başka kişilere gittiği zaman kötü durumlar oluşturabilir.

Vodafone Bilinmeyen Numara Öğrenme

Operatörler ve bazı şirketler günümüzde yanlış numara aramalarının vs. artması üzerine artık bilinmeyen numara öğrenme hizmetleri yapmaya başladılar. Ancak henüz e-devlet sitesinde böyle bir çalışma başlatılmadı. Vodafone abonelerine bilinmeyen numaraları öğrenmeleri için Avea’nın servisi olan 11855 ile ortaklık sağladı. Vodafone aboneleri bu numarayı arayıp öğrenmek istedikleri numarayı sesli yardım ile söyleyerek operatörden numaranın sahibinin ad soyad bilgilerini yaşadığı ili ve eğer adresi sistemde kayıtlı ise adresini alabilirler. Ya da 11855’e öğrenmek istedikleri numarayı mesaj yoluyla ileterek, servis ücreti olan 1.5 TL karşılığında sisteme kayıtlı abonenin ad soyad bilgilerini vs. kolaylıkla öğrenebilirler.

Vodafone Numaradan İsim Sorgulama

Vodafone bilinmeyen numara sorgulama hizmetinde sesli arama yapıldığında ücretlendirme dakika başına yapılacaktır ve dakika ücreti 1.25 TL’dir. Bu nedenle sizlere mesaj yoluyla numara sorgulamanızı tavsiye etmekteyiz. Ayrıca bilinmeyen numaralardan çağrı alıyorsanız bu çağrı engelleme şansınız da mevcut. Vodafone hattınız üzerinden “GIZLI AC” yazıp 7048 numarasına ücretsiz yollayarak gizli numaraları hattınızdan engelleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*