Türk Telekom Fatura Sorgulama


turk telekom fatura sorgulama
turk telekom fatura sorgulama

Fatura Sorgulama: Telefonlar hayatımızın vazgeçilmez parçalarıdır.  1000 yıllık tarihsel sürecimizde, Alexander Graham Bell’in ilk telefonu icadıyla birlikte uzak mesafeler arasında haberleşmenin yeni yolu bulundu. Teknolojinin de ilerlemesiyle birlikte daha yeni teknik donanıma ve tasarıma sahip telefonlar keşfedildi.  Günümüzde artık, sadece evlerde bulunan telefonlar artık taşınabilir cep telefonları ile kesintisiz olarak iletişime devam edilmektedir.

Türk Telekom Fatura Sorgulama

Günümüzde, ülkemizde milyonlarca gerek ev telefonu gerekse cep telefonu kullanıcısı bulunmaktadır. Yine milyonlarca ev ve iş yerlerinde ev ve internet hatları bulunmaktadır. Ev veya işyerlerinizde kullandığınız Türk Telekom ev ve internet faturalarınızı çevrimiçi olarak görüntüleyebilirsiniz. Türkiye’deki büyük telekominasyon şirketlerinden biri olan Türk Telekom’a ait telefon ve internet faturalarınızı internet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Aynı zamanda Türk Telekom online işlem merkezinden fatura sorgulayacağınız gibi birçok işlem de yaptırabilirsiniz.

Borç Öğrenme

Ücretsiz görüşme detayı isteyebilir,  fatura görüntüleme ve fatura ödeme bilgilerini sorgulayabilir, kredi kartı ile mevcut ve gerekse son ödeme tarihi geçmiş faturaları ödeyebilir, tarife değişiklikleri ve e-faturayı geçiş işlemleri yaptırabilirsiniz. Ek olarak; nakil işlemleri, adsl kota görüntüleme, fatura adresi ve tarife değişikliği yaptırabilir, şikayet, öneri, istek ve bilgi taleplerini iletebilir ya da ürün talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, internet üzerinden kredi kartları ile gerek telefon faturalarınızı gerekse adsl faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Telefon bankacılığı ile de faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Fatura Öğrenme

Evinize gelen faturaların gecikmesinden siz de mi şikayetçisiniz? Hem evinize gelen faturaları e-faturaya çevirerek kağıt israfını önleyebilir, hem de faturaları zamanında görüntüleme olanağını elde edersiniz. İnternet üzerinden sorgulayarak fatura bilgilerinizi, son ödeme tarihini öğrenebilirsiniz. Dilerseniz menü üzerinden fatura geçmişini daha detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Fatura Borcu Sorgulama

Türk Telekom’a ait ev telefonu, adsl hattı ya da cep modem hizmeti alıyorsanız, Türk Telekom’a olan aylık fatura borcunuzu bayiye gitmeden evden veya iş yerinden internet bağlantısı yardımıyla öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Türk Telekom’un resmi sitesine girmenizdir.   Siteye ücretsiz olarak üye olduktan sonra, siteyi açtığınızda  “Türk Telekom Borç Sorgulama” sayfasına tıklayarak  “Türk Telekom Borç Sorgulaması”  yaptırabilirsiniz.  Açılan pencerede gerekli istenen bilgileri doldurduktan sonra fatura detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*