Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü


trabzon milli egitim mudurlugu
trabzon milli egitim mudurlugu

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü: Trabzon milli eğitim müdürü daha önce 9 yıldır görevde olan Yavuz Selim Sandıkçı’nın yerine 12 Ocak 2012 tarihinde Tamer Kırbaç atanmıştır. Tamer Kırbaç 1 yıldır görevin başındadır. Henüz görevde oldukça yenidir. Birçok engelli vatandaşa yürütmüş olduğu proje ile destek olmuştur. Ailelerin yüzleri gülmektedir. Gönüllü olarak engelli destek eki kapsamında özverili çalışmaları sonucu 330 aileye ulaşmıştır.

Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası


Trabzon milli eğitim müdürü Tamer Kırbaç Trabzon valisi ile birlikte Aydınlıkevler mahallesinde kendi imkânları ile yaptırdıkları Ömer Burak Teri anaokulunun binasını gezmiştir. Kısa sürede birçok faaliyete el atmış durumdadır. Halkın yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Bir halkın güvenini kazanmak zordur. Ancak Tamer Kırbaç bunu başarmış durumdadır. Çek cumhuriyetine yürütülen bir gençlik programına 6 kişi ile birlikte katılmıştır. Ülkesine ve halkına en iyi şekilde hizmet vermektedir. Yurt dışı faaliyetlerinizde hiçbir şekilde aksatamamaktadır. Son olarak Tamer KIRBAÇ, Trabzon ilinin öğretmenleri arasında mesleğinde değişiklik yaratan Çamlık Özel Eğitim Meslek Lisesi Öğretmenlerinden Hüseyin BAYRAM kendi makamında buyur etmiştir. Teşekkür Belgesini Hüseyin BAYRAM’a takdim ederek başarılarının devamını dileyerek vefa gösterisinde bulunmuştur.

Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Trabzon milli eğitim müdürü binası şuanda İnönü Mahallesi hükümet konağı 61040 merkez olarak tam adrestir. Merkez binasına gitmek isteyenler bu adresi kullanmaları gerekmektedir. Trabzon ilinde 813 adet ilköğretim okulu, 87 tanede ortaöğretim bulunmaktadır. Sadece bir tane de Karadeniz Teknik Üniversitesi bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*