Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü


trabzon il saglik mudurlugu
trabzon il saglik mudurlugu

Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü: Trabzon il sağlık müdürlüğü uzman Doktor Kemal Süleyman’dır. Birçok yardımcı sağlık müdür ve personel bulunmaktadır. Halkın sağlığı, huzuru ve refah oluşu her şeyden önde gelmektedir. Sağlıkta dönüşüm programı, organ nakli, yapılan toplantılar halkın sağlığı için büyük bir özveride bulunulmaktadır. Ayrıca kimyasal biyolojik ve radyolojik nükleer tatbikatı ile insanlar bilinçlendirilmektedir. Sürekli olarak halkın sağlık konusunda bilinçli hareket edilmesi için tüm imkânlar seferber edilmektedir. Sağlık alanında en önde olabilmek için elinden gelenin fazlası yapılmaktadır. Aslında sağlık olması gerektiği gibi fazla önemsenmesi gereken bir durumdur.

Trabzon il sağlık müdürlüğü Personel Listesi

Trabzon il sağlık müdürlüğü çalışmaları sayesinde halkın yüzü oldukça gülmektedir. Herkes yapılan hizmetlerden oldukça memnun kalmaktadır. Trabzon iline bağlı birçok ilçe sağlık müdürlüğü bulunmaktadır. Akçaabat, Arsin, Çarşıbaşı, Dernekpazarı, Maçka, Hayrat, Şalpazarı Tonya, Yomra, Araklı, Beşikdüzü, Çaykara, Düzköy, Köprübaşı, Of, Sürmene, Vakfıkebir il sağlık müdürlükleri vardır. Toplamda 17 tane il sağlık müdürlüğü bulunmaktadır. Bunun halkı için nasıl çalışıldığı belli olmaktadır. İmkânların sınırlarını zorlayarak sağlıklı bir yaşam için tüm olanaklar halkın ayakları altına serilmiştir.

Trabzon il sağlık müdürlüğü Adresi

Trabzon il sağlık müdürlüğüne şikâyet ve önerilerinizi bulunmak için arayabilirsiniz. Ayrıca kendi binasına giderek gereken bilgiye ulaşabilirsiniz. Sağlık ile ilgili tüm sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz. Gerekli yardımları fazlasıyla sağlamaktadırlar. Trabzon il sağlık müdürlüğünün açık adresi gülbaharhatun mahallesi. İnönü Caddesi. Hükümet konağı 4. Kattır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*