Trabzon Emniyet Müdürlüğü


trabzon emniyet mudurlugu
trabzon emniyet mudurlugu

Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü: Trabzon il emniyet müdürlüğü Ertan Yavaş 10 Kasım 2011 de göreve getirilmiştir. Trabzon emniyetine 1 yıl gibi bir süre olmuştur. Çok kısa olsa da faaliyetlerde bulunmaktadır. Halkı bilinçlendiren projeler yapılmaktadır. Birçok seminerler verilerek halkın neler yapması gerektiği konusunda bilinçlendirmek için durmadan çalışmaktadır. Halkın güvenliği her şeyden önemlidir. Bu yüzden halka açık seminerlerin yapılması için tüm olanakları seferber etmektedir. Özellikle dolandırıcılara karşı neler yapılması gerektiğine dair bir ekip ile birlikte halkı uyanık olmaya davet etmektedir.

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Randevu

Trabzon il emniyet müdürlüğü birçok faaliyeti aktif olarak devam ettirmektedir. İnternet ortamında güvenli hareket edilmesi konusunda birçok yardımlarda bulunmaktadır. Sosyal faaliyetler konusunda da boş durmamaktadır. Anneler gününü de kutlayarak polis annelerinin anneler gününü kutlamıştır. Çocuk şube müdürlüğü kapsamında çocukları da unutmamıştır. Toplumu her türlü konuda projeler yapmaktadır. İnsanlara umut olmuştur. Polisevi olarak bayramlaşma töreni yaparak insanların yüzünde tebessüm kalplerinde mutluluk oluşturmuştur. Sürekli kasvetli haberlerin dışında halkın elinden tutarak birlik ve beraberliği göstermiştir.

Trabzon Emniyet Müdürlüğü Adresi

Trabzon il emniyet müdürlüğü bilinçli kullan, güvende ol projesi ile insanları birçok konuda bilgilendirme yapılmaktadır. El broşürleri dağıtarak halkın dolandırıcılara karşı nasıl bir yol izlemesi gerektiğini anlatmaktadır. Ayrıca verilen seminerlerde polis arkadaşların detaylı bilgi vermesi halkı fazlasıyla bilinçlendirmektedir. Sürekli cep telefonuna gönderilen uyarı mesajları sayesinde uyarı yapılmaktadır. Emniyet müdürünün yaptığı faaliyetler halkın yüzünü güldürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*