Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi


tekirdag buyuksehir belediyesi
tekirdag buyuksehir belediyesi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları: Ülkemizin baş tacı olan illerimizden biri olan Tekirdağ sahip olduğu geniş kapsamlı kültür mozaiği sayesinde sizlere pek çok görsel ziyafet sunabilmektedir. Ayrıca şehrin en ünlü damak zevkleri ise rakı ve köftesidir. Şehirde geçmişte yaşamış pek çok ünlü düşünür ve yazar yaşamlarını sürdürmüştür.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Adresi

Bu sebeple şehirde pek çok farklı ize rastlanmaktadır. Marmara bölgesinin Trakya bölgesinde bulunan şehir tarih boyunca pek çok farklı millet tarafından ziyaret edilmesi ve pek çok millete ayrı ayrı ev sahipliği yaptığı için şehir tamamı ile bir kültür mozaiği haline dönüşmüş vaziyettedir. Şehir sadece turistik açıdan değil kendini sanayi alanında da geliştirebilmiş olup daha nice özellikleri ile kendini rahatlıkla belli edebilmektedir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Telefonu

Tekirdağ’da görülmesi gereken pek çok mimari eser ve antik yapı bulunmaktadır. Ayrıca şehirde mevcut olan doğal güzellikler kesinlikle ziyaret edilmeli ve gözlemlenmelidir. Tekirdağ’ın en öenmli noktalarından biri olan Namık kemal evi kesinlikle ziyaret edilmektedir. Sadece yerli turistler tarafından  değil yabancı turistler tarafından da hayran kalınan Namık kemal evi baştan sona büyük eserler ile dolu olmaktadır.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Ayrıca bu evde bulunan Tekirdağ’a özgü motifler göz zevkini tamamlayabilmektedir. Şehirde mevcut olan müzeler büyük ilgi görmektedir. Çünkü antik yunan çağından tutunda Osmanlı imparatorluğunun izlerine kadar eserlerle karşılaşabilmektedir. Bu derece zengin bir kültüre sahip olan Tekirdağ en azından bir kez olsun ziyaret edilmeyi kesinlikle hak etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*