TC No İle İntibak Farkı Sorgulama


tc no ile intibak farki sorgulama
tc no ile intibak farki sorgulama

E Devlet İntibak Farkı Sorgulama

Tüm Emeklilerin beklediğin intibak farkları zam oranları kesinleşti.Yaklaşık 5 milyon emekliyi ilgilendiren intibak farkı ödemeleri 2013 yılının ilk aylarında ödeneceği duyurulmuştu.İntibak farkları büyük ihtimalle 2013 şubat ayı maaşlarına yetişmesi bekleniyor.

TC No İle İntibak Farkı Öğrenme

İntibak farkını merakla bekleyen emeklilerimiz için devletimiz sosyal güvenlik kurumu aracılığıyla internet üzerinden intibak farkı hesaplama ve intibak farkı sorgulama sistemini geliştirdi ve 2012 yılının son günlerinde vatandaşlarımızın hizmetine sundu.

TC No İle İntibak Farkı Hesaplama

İntibak farkı sorgulaması yapmak için TC kimlik  numarasını yada Emekli Sicil numarasını bilmeniz yeterlidir.Sadece kendinizin değil intibak farkını sorgulamak istediğiniz tanıdıklarınızın da intibak farkı sorgulaması için TC kimlik numarası yada emekli sicil numarasını bilmeniz yeterli olacaktır.Bazı e devlet işlemlerinde ki gibi bu bilgiye sadece kişinin kendisi bakabilir zorunluluğu yoktur.

SSK İntibak Farkı Sorgulama

TC no ile intibak farkı sorgulaması yapmak için lütfen aşağıdaki linkte tıklayarak sosyal güvenlik kurumu SSK intibak farkları bölümüne erişiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*