Siirt İl Sağlık Müdürlüğü


siirt il saglik mudurlugu
siirt il saglik mudurlugu

Siirt  Sağlık Müdürlüğü: Sağlığın insan hayatındaki yerini vurgulayan Siirt İl Sağlık Müdürlüğü sağlık hizmetlerinin çok daha verimli daha etkili ve tesirli olarak adil bir şekilde yürütülebilmesi açısından fazlasıyla gayret ve emek vererek çalışmalarını sürdürmektedir. Çalışmalarında ülkemizde uygulamaya başlanmış olan aile hekimliği başta olmak üzere sağlık hizmetlerinin sunulduğu tüm birimleri göz önünde bulundurarak denetlemelerini yapmaktadır. Sağlık konusunun geliştirilmesi ile ilgili birçok alanda faaliyetlerde yürütmektedir.

Siirt İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Oluşturdukları web sitesi ile daha çok kitleye ulaşabilmeyi seslerini duyurabilmeyi amaçlamaktadırlar. Sporun dengeli ve sağlıklı beslenmenin önemini vurgulamak için hazırlanan aktivitelerle bu konuyu pekiştirmekle birlikte insanları daha bilinçli bir hale getirmeyi hedeflemektedirler. E-devlet sitesinden sağlık bakanlığı bölümüne girerek sağlıkla ilgili şikâyetlerinizi dile getirebilirsiniz. Müdürlük ayrıca acil bir durum ve afet gibi olağanüstü durumlar söz konusu olduğunda hastanelerden evvel acil olabilecek sağlık hizmetlerini yürütmekle görevlidir. Hastanelerle ilgili olarak hasta hakları, hasta memnuniyetleri konularında vatandaşlara yardımcı olmaktadır. Siirt İl Sağlık Müdürlüğü’ne atanan Dr. Erol emre ömür atandığı 2003 yılında beri halen görevini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Siirt İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

6 Kasım 1965 Siirt Kurtalan doğumlu olan müdürümüz evli ve 3 çocuk babasıdır.  İlimizde ve ilçelerimizde Ağız ve Diş Sağlığı, Sıtma Savaş Birimi, Ana-Çocuk Sağlığı ve Aile planlaması Merkezi, Halk Sağlığı Laboratuarı, Siirt Verem Savaş Dispanseri, 112 İlk Yardım ve Acil sağlık Hizmetleri, Pervari-Baykan-Eruh İlçe hastaneleri, Kurtalan-Siirt Devlet Hastaneleri ve Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastaneleri bulunmaktadır. Öğrenmek istediğiniz bir konu hakkında Güres Cad. Eğitim Fak. Yanı 56100 Merkez/ Siirt adresinden öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*