Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi


sanliurfa buyuksehir belediyesi
sanliurfa buyuksehir belediyesi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları: Şanlıurfa, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan bir kentimizdir.  Bu bölge güneydoğuda oldukça önemlidir. Hem turizm açısından hem tarihi geçmişi ile büyük bir ilgi toplar. Şanlıurfa büyükşehir belediyesi şehir için oldukça önemli çalışmalar yapmaktadır.Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba Şanlıurfa büyükşehir belediyesi başkanlığını yürütmektedir.  Şanlıurfa büyükşehir belediyesi turizme ve tarihe oldukça önem vermektedir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Adresi

Turizmi sadece gelir aracı olarak görmenin yanı sıra tarihi değerlere de büyük önem vermektedir. Bu yüzden turizmi desteklemektedir. Ayrıca tarihi değerleri korumakta ve bozulmuş ya da bozulmaya yüz tutmuş yapıların restorasyonuna büyük önem vermektedir. Ayrıca sosyal sorumluluk projelerinde oldukça etkindir. Eğitim faaliyetlerine oldukça önem vermektedir.  Sosyal ve kültürel alanlarda ve sanatsal faaliyetler de oldukça etkindir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Telefonu

Şanlıurfa belediyesinin bazı projeleri; kızıl koyun projesi, bey kapısı surları, ağaçlandırma, imar gibi birçok projeleri bulunmaktadır.  Ayrıca Şanlıurfa büyükşehir belediyesi ABD projelerine de büyük önem verir.  Yol bakımı, temizleme, çevre düzenlenmesi, temizlik gibi konularda Şanlıurfa büyükşehir belediyesi oldukça titizdir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Halkın taleplerine ellerinden geldiğince cevap vermek, şehri daha güzel bir şehir haline getirmek Samsun büyükşehir belediyesinin misyonları arasındadır.  Şanlıurfa büyükşehir belediyesinin personeli de işlerini oldukça titizlik ve hassasiyetle yapmaktadır. İşlerine özen göstermektedirler. Şanlıurfa büyükşehir belediyesi halkın güvenini boşa çıkarmamak için çalışmakta ve üretmektedir. Tek amaç halkın mutlu, kentin ise gelişmesidir. Bu amaç için yorulmadan çalışmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*