Samsun Büyükşehir Belediyesi


samsun buyuksehir belediyesi
samsun buyuksehir belediyesi

Samsun Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları: Samsun, Orta Karadeniz Bölümü’nde Yeşilırmak ve Kızılırmak deltalarının arasında kalan verimli bölgede bulunmaktadır. Karadeniz Bölgesi’nin 1.252.693 kişilik toplam nüfusa sahiptir. Samsun büyükşehir belediyesine Yusuf Ziya YILMAZ başkanlık etmektedir. Bölge oldukça gelişmiştir. Sağlık, sanayi faaliyetleri, sosyal ve kültürel hayat, ekonomi ve sanayi alanında oldukça gelişmiştir. Turizm oldukça gelişmiştir. Yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Adresi

Samsun büyükşehir belediyesi de hizmetlerini bu yönde uygulamaktadır. Samsun büyükşehir belediyesi sosyal sorumluluk projelerine önem vermektedirler.  Eğitim projelerine de fazlasıyla önem verirler. Samsun büyükşehir belediyesi ulaşımı da büyük önem verir. Konforlu araçlarla halka rahat bir yolculuk sağlarlar. Yolların bakımı, yenilenmesi ve şehrin güzel gözükmesi için çalışırlar. Şehrin temizliğin de titiz davranılır.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Telefonu

Çalışanlar görevlerini büyük bir inançla yaparlar. Samsun büyükşehir belediyesi kültür ve sanata önem verirler ve bu tür faaliyetleri desteklerler. Ayrıca deniz ulaşımı da bu şehirde oldukça önemlidir. Samsun büyükşehir belediyesi deniz ulaşımına da önem vermekte ve bu konuda yeni projeler planlamaktadır. Samsun büyükşehir belediyesi uluslar arası projeler üretmekte ve uluslar arası platformda bu tip projelerde yer almaktadır.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Samsun büyükşehir belediyesi çevre projelerine önem verir. Ve çevreyi koruma ya da güzelleştirme gibi konularda proje üretirler. Kentsel dönüşüm projeleri ve kültür turizm projeleri de büyük yer kaplar. Samsun büyükşehir belediyesi Samsun’u güzelleştirmek halkı mutlu etmeyi misyon haline getirmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*