Sakarya Büyükşehir Belediyesi


sakarya buyuksehir belediyesi
sakarya buyuksehir belediyesi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları: Sakarya Marmara bölgesinde bulunmaktadır. 2011 yılında yapılmış olan nüfus sayımında nüfusu 888.556’dır, Büyükşehir ilçeleri şunlardır: Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Hendek, Karapürçek, Sapanca, Serdivan ve de Söğütlü’dür. İlde Sakarya Üniversitesi bulunmaktadır. Sapanca gölü ilçenin turistlik bölgesidir. Sakaya büyükşehir belediyesi başkanı Zeki TOÇOĞLU dur.  Birçok hizmetle halkın ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Adresi

Sakarya büyükşehir belediyesinin misyonu Yerel ve ortak nitelikli istekleri karşılayan, insana önem veren, çevreyle uyumlu, kaliteli ve çözüm odaklı hizmetler üretmek ve halkın gündelik hayatını kolaylaştırmak.  Sakarya büyükşehir belediyesinin vizyonumuz rahat ve konforlu ulaşım donanımlarına sahip, afetlere karşı hazır, kültürel zenginliğinden güç alan, engellileri ve muhtaçları toplum ile bütünleşmiş, çağdaş yönetim sistemlerini kullanan, temiz ve doğal çevre içinde kendine özgü özellikleri öne çıkan bir kent olabilmektir.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Telefonu

Kültürel etkinliklere önem veren Sakarya büyükşehir belediyesi kültürel etkinlikleri desteklemekte ve onlara ortam hazırlamaktadır. Bu sayede şehrin kültürel ve sanatsal yönü gelişmektedir. Ulaşım kolaylığına büyük önem verilmektedir. Yolcuların konforu için her türlü hizmeti uygulamaktadırlar. Yolların bakımı, onarımı özenle yapılmaktadır.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Şehri kültür şehri yapmak için büyük uğraşlar verilmektedir. Sakarya büyükşehir belediyesi dürüst ve çalışkan çalışanları ile görevleri en düzgün şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır. Sakarya büyükşehir belediyesinin en önem verdiği şey halkın isteklerinin yerine gelmesi ve ihtiyaçlarının karşılanmasıdır. Hizmetlerin en büyük amacı budur. Sakarya büyükşehir belediyesi bunun için çalışmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*