Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü


osmaniye il saglik mudurlugu
osmaniye il saglik mudurlugu

Osmaniye Sağlık Müdürlüğü: Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü görevini Dr. Mehmet CİNGÖZ yürütmektedir. Müdür Yardımcılığı görevini ise Dr. Mehmet BAHAR ve Dr. Bilgin AKOĞUL yürütmektedir. Osmaniye ilimizde, Osmaniye Devlet Hastanesi, Kadirli Devlet Hastanesi, Düziçi Devlet Hastanesi ve Bahçe Devlet Hastanesi olmak üzere Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı 4 tane hastane bulunmaktadır. Merkez 1 Nolu Toplum Sağlığı Merkezi, Kadirli Toplum Sağlığı Merkezi, Düziçi Toplum Sağlığı Merkezi, Bahçe Toplum Sağlığı Merkezi, Sumbas Toplum Sağlığı Merkezi, Toprak kale Toplum Sağlığı Merkezi ve Hasan beyli Toplum Sağlığı Merkezi olmak üzere 7 adet toplum sağlığı merkezi bulunmaktadır.

Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

TEKTUĞ EÜAŞ Çalışanlarına İlk Yardım Eğitimi, Aday Memur Eğitimi, Sağlık Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğü Personellerine İlk Yardım Eğitimi, İlk Yardım Semineri gibi birçok ilk yardım eğitimi ve semineri ile ilk yardım konusunda bilgi vermek amaçlanmış ve başarılmıştır. Öte yandan Tütün Mamullerinin Zararının Önlenmesine Dair Kanun kapsamında Tütünle Mücadele Merkezi kurulmuştur. Osmaniye Sağlık Müdürlüğüne bağlı Tütünle Mücadele Merkezinde Mahmut SARI görev yapmaktadır. Osmaniye ilçesinin sağlık müdürlüğünün resmi sitesi olan aile hekimliği, nöbetçi eczaneleri görebilirsiniz.

Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Aynı zamanda e-devlet işlemleri ile bu hizmetten yararlanabilir ve çeşitli bilgilere ulaşabilirsiniz. Sağlık Müdürlüğüne bağlı olarak Zübeyde GÜNDEDE müdürlüğünde ilk yardım eğitimleri verilerek, toplumun bu konuda bilgilenmesi amaçlanmaktadır.Osmaniye ilimizin sağlık müdürlüğü, Adnan Menderes Mahallesi Yeni Valilik Binası’nda hizmet vermektedir. Tütünle Mücadele irtibat numarasına ise 0328 826 11 63 ve dâhili 2237 numarasından ulaşabilmeniz mümkündür.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*