Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü


nevsehir il saglik mudurlugu
nevsehir il saglik mudurlugu

Nevşehir  Sağlık Müdürlüğü: Nevşehir il sağlık müdürlüğü Sayın Rahim ÜNLÜBAY görevin başında bulunuyor 2011 senesi itibari ile 2 yılı aşkın bir süredir Nevşehir halkına hizmette bulunuyor. Uzman ekip kadrosu ile halkın sağlığını en iyi şekilde sağlamaktadır. Gerekli olan tüm tedaviler, ilaçlar ve aşılar tam teşekküllü olarak yerine geliyor. Ayrıca her türlü bilgiye ulaşmak için e-devlet sitesinde sürekli olarak sınavlar, ilanlar, sağlık hakkında yapılan düzenlemeler bilgi olarak veriliyor. Sağlık üzerine her türlü etkinlik, şiir yarışmaları gibi faaliyetleri siteden öğrenmeniz mümkündür.

Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Etik günü, lösemi ve talasemi üzerine kompozisyon ve şiir yarışmaları gibi düzenlemeler ile halkı teşvik etmektedir. Obeziteye karşı yapılan mücadele için çok güzel faaliyetler sağlanıyor. Hem kendiniz, hem de aileniz için sağlık haberlerini devamlı olarak takip etmelisiniz. Site üzerinden aile hekiminizi öğrenmek için T.C kimlik numaranızı yazıp sorgulama yapabilirsiniz. Küçük çocuklar için il içerisinde 112 acil yardım detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Kısacası ÜNLÜBAY uzman bir doktor ve sağlık müdürü olarak halkın sağlığını en iyi şekilde koruma altına almaktadır.

Nevşehir İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Nevşehir il sağlık müdürlüğü merkez binasına ulaşarak daha detaylı bir şekilde bilgi öğrenebilirsiniz. Hayatınızı ciddiye almalı ve etrafınıza ışık saçmak için çok dikkatli olmalısınız. Aşılarınızı, ilk yardım seminerlerini, sağlık adına yapılan her türlü faaliyetleri hem siteden, hem de merkez binasından rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ragıp Üner Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi 149.sokak adresinden detayları almalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*