Muş İl Sağlık Müdürlüğü


mus il saglik mudurlugu
mus il saglik mudurlugu

Muş Sağlık Müdürlüğü: Muş il sağlık müdürlüğü Sayın Fatih ERBİLOĞLU görevinin başında yer alıyor. Sağlık müdürü fazlası ile çalışanları ile birlikte Muş halkının sağlığını en iyi şekilde korumaktadır. Gerekli tedaviler, ilaçlar ve halkın huzuru adına görevi en iyi şekilde yerine getirmektedir. Bunların yanı sıra e-devlet sitesinde sürekli olarak sınavlar, ilanlar, sağlık hakkında yapılan faaliyetler bildiriliyor. Sağlık bakanlığından açıklanan 2012 faaliyet sağlanan raporun detaylarını site içerisinde gösteriyor.

Muş İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Sadece bunlar ile kalmayarak her türlü sağlık adına yapılan sınavlar bildiriliyor. Dünyanın ve Türkiye’nin hızla obeziteye gitmesinden dolayı bunu önlemek amacı ile yeni çalışmaların başlatılmasını siteden öğrenebilirsiniz. Sizin ve etrafınızdaki insanların sağlıkları açısından sürekli takip etmeniz önem taşıyor. Ayrıca site içerisinde aile hekiminizi T.C kimlin numaranızı yazarak sorgulatabilirsiniz. Aile hekimi sizin için oldukça önemlidir. Bunların yanı sıra evde sağlık hizmetinden yararlanabilecek felçli, kanser gibi zor hastalıkları olan kişiler uzman ekipler tarafından fazlası ile yardım edilmektedir. Muş halkına sağlanan bu itina her geçen gün sürekli olarak artmaktadır.

Muş İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Muş il sağlık müdürlüğü merkez binasına ulaşarak her türlü ihtiyaçlarınızı giderebilirisiniz. Hayatta en önemli şey kesinlikle sizsiniz. Sizden daha değerli hiçbir şey olmadığı için önce kendinize ve sonra etrafınıza yardımcı olmak adına sağlık müdürlüğüne düzenli olarak gelmelisiniz. Vilayet binası 4. katta bulunmaktadır. Herhangi bir istekte bulunmak için düşünmek yerine hemen harekete geçmelisiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*