Muğla Valiliği


mugla valiligi
mugla valiligi

Muğla Valiliği Protokol Listesi: Muğla, güneşi ile içimizi ısıtan bir ilimizdir. Turizm merkezlerimizden biridir. Ölüdeniz’in muhteşem mavisi, Belcekız’ın hırçın dalgaları, Adalar’ın cennet köşesini andıran güzellikleri, Babadağ’ın heybetli duruşu, Göcek’in kelimelere sığmayacak güzellikte ki doğası, Bodrum’un muhteşem havası, eşsiz güzellikte ki Marmaris, Paha biçilemez kumları ile Sedir Adası ve daha nice güzellikleri ile tarihi ile kucaklar bizi Muğla.

Muğla Valiliği Duyuruları

Tarih, doğa ve kültür’ün birleştiği Muğla’da Fethiye, Ölüdeniz öncelikli olarak görülmesi gereken yerlerdendir. Ölüdeniz’in muhteşem doğası sizi çok etkileyecek. Hisarönü’nde gündüz alışveriş yapabilecek, geceleri ise eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Dilerseniz Babadağ’a çıkıp Yamaç Paraşütü yapabilir, Fethiye’nin eşsiz manzarasınız yükseklerden görerek adrenalin sınırlarını zorlayabilirsiniz. Fethiye’ye giderseniz eğer; mutlaka eskiden Rumlar’ın yaşadığı Kayaköy’ü ziyaret etmelisiniz.

Muğla Valiliği Adresi

Rum evleri, Şapel, okul ve daha birçok tarihi mekan sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor. Ayrıca bir de görülmesi gereken Kaya Mezarları’da mevcut. Ve tabi Saklıkent, muhteşem bir kanyon sizleri beklemektedir. Ayrıca Fethiye merkezde bir de semt pazarı mevcuttur. Doğal ürünleri en uygun fiyata buradan temin edebilir ve muhteşem gözlemelerin tadına bakabilirsiniz.

Muğla Valiliği Telefonu

Yat turizminden hoşlanıyorsanız ilk durağınız Göcek olmalı. Göcek muhteşem yat limanı ve gören herkesi büyüleyen doğası ile gerçekten cennetin dünya üzerinde yer alan temsili bir parçası gibi. Muğla’da bembeyaz evleri ile dikkatimizi çeken Bodrum ise aşka ve romantizme yelken açanların mekanı olarak karşımıza çıkıyor. Denizi, güneşi ve eğlenceleri ile aşıklar diyarı Bodrum’u da görmeden Muğla’ya veda etmemelisiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*