Muğla İl Sağlık Müdürlüğü


mugla il saglik mudurlugu
mugla il saglik mudurlugu

Muğla Sağlık Müdürlüğü: Muğla İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, 1971 yılında Elazığ’da doğdu. Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1996 yılında mezun oldu.1996-1997 yılları arasında Konya ili daha sonrasında da Elazığ ilinde değişik sağlık kurumlarında çeşitli görevlerde bulundu. 2007 yılında atandığı Elazığ İl Sağlık Müdür Yardımcılığı sonrasında atandığı Bingöl il Sağlık  Müdürlüğünde Müdür olarak görev yaptı. Muğla İl Sağlık Müdürlüğüne İl Sağlık Müdürü Olarak 12.01.2012 tarihinde atanmış olan Dr. Cihan TEKİN evli iki çocuk babasıdır. Ayrıca iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Muğla İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Muğla İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren kamu hastaneleri, Muğla Üniversitesi Eğitim ve Araştırma  Hastanesi, Bodrum Devlet Hastanesi, Dalaman Devlet Hastanesi, Fethiye Devlet  Hastanesi, Köyceğiz Devlet Hastanesi, Marmaris Devlet Hastanesi, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi, Ortaca Devlet Hastanesi, Yatağan Devlet Hastanesi, Datça  Enteg. İlçe Hastanesi, Kavaklıdere Enteg. İlçe Hastanesi’dir. Ayrıca Muğla il Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı Özel hastaneler de bulunmaktadır.

Muğla İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Bu hastaneler; Özel Acıbadem Bodrum Hastanesi, Özel Bodrum Hastanesi, Özel Universal Hospital Hastanesi, Özel Letoon Hastanesi, Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi, Özel Marmaris Hastanesi, Özel Ahu Hetman Hastanesi, Özel Güney Göz Hastanesi, Özel Yücelen Hastanesi, Özel İzan Hastanesi ve Özel Ortaca Yücelen Hastanesi’dir.Muğla İl Sağlık Müdürlüğünün e-posta adresi iletişim adresi; “İl Sağlık Müdürlüğü İsmet Çatak Cad. Hastane Bahçesi MUĞLA” dır. Ayrıca Müdürlüğün tüm hizmet birimlerine “0 252 214 11 05” nolu telefonlardan yoluyla ulaşılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*