Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü


mersin milli egitim mudurlugu
mersin milli egitim mudurlugu

Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü: Sayın Hasan Gül beyefendinin İl Müdürlüğünü yaptığı, önderlik ettiği Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü, saygınlığına yakışır vaziyette vazifelerini sürdürmektedir. Mersin ilindeki görev dağılımını ve planlamaları başarılı bir şekilde düzenlemekte, hizmetlerin yürütülmesi ne ait esasları ve usulleri yerine getirmektedir. Okul, kurum yahut bakanlıkça açılan sınavların düzgün ve güven içerisinde başlamasını ve sonuçlanmasını sağlamaktadır. Öğretmenlerimizin yahut diğer görevlilerimizin terfi, izin, emeklilik gibi özlük haklarına ilişkin işlemleri layıkıyla takip etmekte ve sonuçlandırmaktadır. İl içerisinde disiplini daimi kılmakta, huzuru sağlamaktadır.

Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü, kültürel ve sanatsal çalışmalar ile de yakından ilgilenmekte, faydalı bir şekilde yürütmektedir. Öğrencilerimizi kötü alışkanlıklardan korumak amaçlı tedbirler düzenler ve bunları uygular. Öğrencilerimizin ve personellerimizin güvenliği fazlasıyla önemli hususlardır.  800 e yakın okulu ile, yirmi bir bine yakın öğretmenlerimiz ile, dört yüz bine yakın öğrencilerimiz için çalışmaktayız.

Mersin Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Mersin Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Dumlupınar Mahallesi, GMK Bulvarı, Suphi Öner Öğretmen evi yanında, Yenişehir- Mersin adresinde, hizmet vermektedir. Vazifemiz ilimiz sınırları içerisinde görev yapan tüm personelimizin ve kıymetli öğrencilerimizin rahatlığı ve huzurunu koruyarak, en iyi şekilde eğitim öğretim yıllarını tamamlamalarıdır. Bizim için aslolan budur. İlköğretimden, üniversiteye kadar, tüm öğrencilerimiz, tüm personelimiz ve velilerimiz bizler için tek tek kıymetli ve önemlidir. Onların en iyi şekilde eğitim almaları, rahat, güvenilir ve huzurlu ortamlarda olmaları en büyük gayemizdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*