Mersin İl Sağlık Müdürlüğü


mersin il saglik mudurlugu
mersin il saglik mudurlugu

Mersin Sağlık Müdürlüğü: Mersin il sınırları çerçevesinde, halkının sağlığını düşünen, doktorları ve sağlık personeli ile daima halkının yanında olan Mersin İl Sağlık Müdürlüğü, yediden yetmişe tüm halkının sağlık kontrollerini yapmakta, sağlıklı bir toplum için çalışmaktadır. Yaşlılarımızın bakımından, gebelik kontrol ve takiplerine, bebeklerimizin aşılarının düzenli takibinden her türlü hizmeti, halkımızın kolayca yararlanabilmesi için muazzam öz veri göstermektedir.

Mersin İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Sağlık ocakları, hastaneleri, güler yüzlü ve uzman kadrosu ile Mersin halkının huzur ve güven bulduğu bir kuruluştur Mersin İl Sağlık Müdürlüğümüz.    Özel teshis, tedavi, rehabilite, diyaliz, evde sağlık ve her türlü ihtiyaç ve bakım konularında son derece başarılı olan müdürlüğümüz, aile hekimliği ve tüm branşlarda hizmeti ile tam manasıyla hastalarının ve hasta yakınlarının yanındadır. Daima hizmetlerinin yürütülmesi ne ait esasları ve usulleri başarılı ve sağlıklı biçimde yerine getirmektedir. Mersin İl Sağlık Müdürlüğümüz, verimli, etkin, kaliteli hizmet sunan, yüzde yüz güven veren bir kuruluştur.

Mersin İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

“Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi / Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi.” Kanuni Sultan Süleyman, ne kadar güzel tariflemiş değil mi sağlığın önemini?  Camiişerif Mah. İsmet İnönü Bulvarı Anadolu Hayat Binası Akdeniz/MERSİN adresinde her türlü şikâyet, soru ve sorunlarınız için hizmet vermekteyiz. 324 238 28 10 nolu telefonlarımız ile de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mersin İl Sağlık Müdürlüğü, sağlıklı günler diler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*