Mersin Emniyet Müdürlüğü


mersin emniyet mudurlugu
mersin emniyet mudurlugu

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü: Sayın Akif Öksüz beyefendinin önderliğinde hizmet veren Mersin İl Emniyet Müdürlüğü, ilimiz sınırlarında, emniyet ve asayişin sağlanmasını başarılı bir şekilde sağlamaktadır. 1960 doğumlu, üç çocuk sahibi müdürümüz, Mersin halkınında göz bebeğidir. Ayrıca asayiş suçlarından nasıl korunacağımız hakkında da sürekli halkımızı bilinçlendirmekte, Mersin İl Emniyeti, çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan nasıl muhafaza edeceğimiz konusunda ciddiyetle durmaktadır. Çocuklarımızın ve gençlerimizin suça yönelmelerini ve suçlarda kullanılmalarını önlemede muazzam çalışmalar göstermektedir.

Mersin  Emniyet Müdürlüğü Randevu

Asayiş düzenini sağlamak, korumak, kollamak, takip ve tahkik etmek, suç işlenmesini önlemek hususlarında rakipsiz olan Mersin İl Emniyet Müdürlüğü, halkının güven kapısıdır. Vatandaşlarımızı kötü alışkanlıklardan korumak amaçlı tedbirler düzenler ve bunları uygular. Mersin İl Emniyet Müdürlüğü, halkının güvenini kazanmış, suç ortalamasını il sınırları içerisinde muazzam derece de indirmiştir. Toplantılarda, il sınırımız içerisindeki yerel ve genel seçimlerde, kamu barışını sağlamak amacı ile itina ve özveri ile çalışmaktadır. Dil, ırk, cinsiyet, felsefi inanç, din, mezhep ayırımı yapmaksızın, her vatandaşlarımızın sorunları ve sorularını çözmektedir.

Mersin  Emniyet Müdürlüğü Adresi

İnsanlarımızın huzur ve güvenliğini, suçluluları etkisiz hale getirerek, verimli, etkin, kaliteli hizmet sunan, yüzde yüz güven veren bir teşkilattır.   Mersin İl Emniyet Müdürlüğü, Limonluk Mahallesi, 2457 sokak, no:5, 33120, Yenişehir Mersin adresinde hizmet vermektedir. İrtibat telefonumuz 0324 328 42 90 – 91 – 94 – 95 dir. Her zaman yanınızda olan Mersin İl Emniyet Müdürlüğü, güveninize layık olmaya devam edecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*