Medaş Fatura Ödeme


medas fatura odeme
medas fatura odeme

Medaş Fatura Borcu Öğrenme: Elektrik, hayatımızın her alanında kullandığımız en önemli enerji kaynaklarından bir tanesidir. 10 sene öncesine kadar kentsel kesimlerde yoğun olarak bulunmasına karşın, kırsal kesimlere elektrik hatlarının ulaşımı bu kadar yaygın değildi. Ama artık, elektrik ağlarının yaygınlaşmasıyla birlikte her köyde veya kırsal kesimde elektriksiz ev görme ihtimaliniz çok düşüktür.Hayatımızdaki yeri bu kadar önemliyken, en önemli enerji kaynaklarında biri olan elektriğin kullanımı da son derece önemlidir. Elektriği üretimi zahmetli ve bir o kadar mali destek isteyen bir süreç olduğundan elektrik kulanım bedellerinin zamanında ödenmesi hem vatandaş hem de ülkemiz açısından son derece önemlidir.

Medaş Fatura Borcu Ödeme

Elektrik faturalarını artık fatura ödeme merkezi veya bayisine gitmeden kolaylıkla evden ya da işyerinden öğrenebilirsiniz.  Meram Elektrik Dağıtım Şirketi elektrik faturalarını,kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Faturayı sorgulamak için tek ihtiyacınız olan bilgi, tesisat numarasıdır.  Çevrimiçi işlemler menüsünden fatura sorgulama sekmesine tıkladığınızda açılan pencerede kutucuğa tesisat numaranızı girmeniz dâhilinde güncel fatura bilgileriniz görüntülenecektir.

Medaş Fatura Borç Sorgulama

6 farklı ilde hizmet veren Medaş’a ait elektrik faturalarınız ana sayfadaki çevrimiçi işlemleri menüsünden sorgulayabilirsiniz.  Çevrimiçi olarak gerçekleştirebileceğiniz işlemler bu kadarla sınırlı değildir. Sokak lambası arıza bildiriminde bulunabilir veya talep edebilir,  arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.  Kaçak kullanım bildiriminde bulunabilir ya da e-fatura aboneliği talep edebilirsiniz.

Medaş Fatura Borcu Öğrenme 2017

Ayrıca, yine çevrimiçi işlem menüsünden bulunduğunuz ilde ve ilçede elektrik kesintisinin olup olmayacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıca, Medaş’ın kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu avantajlarıyla artık faturalarınız cebinize de geliyor. Bu hizmet karşılığında hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Bu hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken, bilgi güncelleme formunu doldurmak.

E Devlet Medaş Fatura Borcu

6 ilde kesintisiz hizmet veren Medaş’a ait faturalarınızı 175 ödeme noktasında ödeyebilirsiniz. Size en yakın ödeme noktasını yine Medaş’ın resmi internet sitesindeki menü yardımıyla bulabilirsiniz. Size en yakın Medaş ödeme noktasını bulun ve fatura bilgilerinize son ödeme geçmeden ulaşmanın keyfini çıkarın.  İnternetten elektrik fatura bilgilerinizi sorgulayın ve geç kesilen ve kaybolan elektrik faturalarından dolayı elektrik faturaları gecikmeli olarak yatırmaya son verin. Siz de Medaş elektik faturalarınızı dilerseniz e-fatura olarak alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*