Mardin İl Sağlık Müdürlüğü


mardin il saglik mudurlugu
mardin il saglik mudurlugu

Mardin Sağlık Müdürlüğü: Mardin İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet DERVİŞ, 1965 tarihinde Beyrut’ta doğdu. Ortaokul ve Liseyi Mardin’de bitirdikten sonra Adana Çukurova Üniversitesi Tıp fakültesinden 1993 tarihinde tıp doktoru olarak mezun oldu. Mezun olduktan sonra Mardin Ömerli Sağlık Ocağında göreve başladı. Ömerli Sağlık Grup Başkanlığı, Hatay ve Adana da Şube Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu. 03.10.2011 tarihinde Mardin İl Sağlık Müdürlüğüne İl Sağlık Müdürü olarak atandı.

Mardin İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Mardin İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren hastaneler, Mardin Devlet Hastanesi, Mardin Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Derik Devlet Hastanesi, Dargeçit İlçe Hastanesi, Kızıltepe Devlet Hastanesi, Mazıdağı İlçe Hastanesi, Midyat Devlet Hastanesi, Nusaybin Devlet Hastanesi, Ömerli İlçe Hastanesi, Savur Devlet Hastanesi’dir.

Mardin İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Mardin İl Sağlık Müdürlüğü, Araştırma Bilgi Sis. Ve Sağ. Gel. Şb. Müdürlüğü, Kamu Sağlık Şube Müdürlüğü, Özel Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü, Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü, Yönetim Hizmetleri Şube Müdürlüğü ve bu Müdürlüklere bağlı Hasta Hakları İl Koordinatörlüğü, Çalışan Hakları ve Güvenliği, Sivil Savunma Amirliği, İletişim Asistanlığı, İl Performans ve Kalite Koordinatörlüğü, Hukuk İşleri Birimleri ile hizmet vermektedir. Mardin İl Sağlık Müdürlüğünün Ayrıca, Müdürlüğe 0 (482) 212 77 53 Fax: 0 (482) 212 10 50 no’lu telefonlardan ulaşılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*