Mardin Büyükşehir Belediyesi


mardin buyuksehir belediyesi
mardin buyuksehir belediyesi

Mardin Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları: Doğunun Paris’i olan Mardin tarih boyunca sadece egemenliklerin kuruluşlarına değil yıkılışlarına ve pek çok savaşa da ev sahipliği yaptığı için günümüzde taşı toprağı tarih kokar bir hal almıştır. Bu sebeple şehirde tam bir kültür mozaiği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra şehirde bulunan antik kalıntılar ve Osmanlının bırakmış olduğu eserler kesinlikle incelenmeli ve görülmelidir.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Adresi

Çünkü sahip oldukları estetik dizayna farklı bir alanda rastlamak pek de mümkün gözükmemektedir. Bunun en önemli sebeplerinden biri ise Mardin halkının mimari eserlere ve tarihe olan saygılarında öne çıkmaktadır. şehirde görülmeyi hak eden sadece insan yapıları olan mimari eserle değil doğal güzellikler de bulunmaktadır. Sahip olduğu atmosfer sayesinde pek çok kişinin gidip de geri dönmek istemediği bir kent olarak tarihe geçmiş vaziyettedir.


Mardin Büyükşehir Belediyesi Telefonu

Mardin pek çok kişi tarafından baş tacı edilen bir şehirdir. Bunun  yegane sebeplerinden biri lakabından da anlaşılabileceği gibi Paris kadar büyülü ve enteresan bir şehir olmasıdır. Şehirde adeta zamanın duracağını hissedebilirsiniz çünkü oldukça farklılıklar gösteren bir şehirdir.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Örnek vermek gerekir ise şehir sokaklarında ilerler iken sağınızda bir medrese solunuzda ise bir manastıra rastlamanız yüksek bir ihtimaldir. Ayrıca Mardin mutfağının sahip olduğu tatlar iştah açıcı ve karın doyurucu lezzetlerdir. Kısacası eğer kendinize bir tatil yazmayı düşünüyorsanız ziyaret etmeniz gereken şehirlerden biri de Mardin’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*