Manisa Sağlık Müdürlüğü


manisa saglik mudurlugu
manisa saglik mudurlugu

Manisa İl Sağlık Müdürlüğü: Aralık 2012 yılında Manisa İl Sağlık Müdürlüğü’ne 08 Mart 1975 Kahramanmaraş Afşin doğumlu olan 1998 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Uzman Dr. Durdu Mehmet Köş atanmıştır. Evli ve 2 çocuk babası olan Sayın Köş halen görevinin başında başarılı çalışmalarına devam etmektedir.  Sağlık konusunun daha çok geliştirilmesi ve bilinçlendirilmesi ile ilgili çalışmaları yürütmektedir. Manisa İl Sağlık Müdürlüğü sağlık hizmetlerinin verimli ve daha etkili, etken olarak eşit bir şekilde yürütebilmek açısından gayretli bir çalışma sergilemektedir.

Manisa  Sağlık Müdürlüğü Peronel Listesi

Kamu ve özel sağlık kurum ve kuruluşları bakanlık politikasına ve düzenlemelerine olan uyumunu denetlemektedir. E-Devlet sitesinden hasta hakları konusunda bilgi alabilirsiniz. Aile hekimliği başta olmak üzere sağlık hizmetlerinin verildiği tüm birimleri gözeterek denetimlerini yapmaktadır. Afetlerde ve acil durumlarda hastanelerden önce acil olan sağlık hizmetlerini yürütmektedir. Böyle olağanüstü durumlarda ilde bulunan bütün sağlık teşkilatlarını ve kuruluşlarının idaresini vali adına ele almaktadır.

Manisa  Sağlık Müdürlüğü Adresi

Çalışmalarında hasta haklarına, hasta memnuniyetine bölümünün idaresi ve yönetimine önem vermekte ayrıca sağlık istatistikleri toplamaktadır. Müdürlüğün resmi sitesinde aradığınız her türlü bilgiye ulaşabilir ve herhangi bir şikâyet ya da sorununuzda bunu dile getirebilmeniz için şikâyet formunu doldurabilirsiniz. Manisa ilinde toplam olarak 33 sağlık merkezi bulunmaktadır. Bunu 23 tanesi ilçelerde bulunan devlet hastanelerinden oluşmaktadır. Müdürlük Ege Mahallesi 1304 Sokak No: 13 Manisa adresinde bulunmakta ve hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*