Kütahya Sağlık Müdürlüğü


kutahya saglik mudurlugu
kutahya saglik mudurlugu

 Kütahya İl Sağlık Müdürlüğü: Kütahya il sağlık müdürlüğünden aile hekiminizin kim olduğuna dair, nöbetçi eczaneler hakkında, kanserle mücadele çalışmaları hakkında ve bunun gibi bir çok alanda bilgi sahibi olabilirsiniz. Deneyimli ve yıllarını bu işe vermiş kadrosuyla size emin ellerde olduğunuzu hissettiren bir sağlık kuruluşudur ve işlevi hala ilk gün ki kalitesi ile sürüp gitmektedir.

Kütahya Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Halk sağlığına kendisini adamış bu kuruluş gerek obezite ile savaş, kanseri erken tanıma, beslenme ve el hijyeni eğitimi, astım programları ve daha bir çok alanda halkına yardım etmeyi ve sağlıklı insanların, sağlıklı yeni bir neslin oluşumu için canla başla çalışmaktadır. Kütahya il sağlık müdürü Hakkı Altaş olarak görevini yapmakta ve hala görevi aktif bir şekilde sürmektedir. İl sağlık müdür yardımcısı da Mehmet Ertan Akça olarak yerini almıştır. O da hizmetini hala aktif bir şekilde sürdürmektedir.

Kütahya Sağlık Müdürlüğü Adresi

Bu kuruluşun adresi Saray Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı – KÜTAHYA’dır. Telefon numarası ile ulaşmak istediğiniz taktirde bulunan mevcut telefon numarası (274) 223 63 41 , (274) 223 63 42 ve (274) 223 63 43 hizmet vermektedir. E DEVLET üzerinden yapılan faaliyetleri ve verilen hizmetleri kontrol hakkınız olduğunuzu unutmayınız. İl sağlık müdürlüğünün bazı telefon numaraları da şunlardır; Tavşanlı devlet hastanesi 6151425, altıntaş sağlık grup bşk.lığı 3113790, aslanapa sağlık grup bşk.lığı 3312058 ve dahası hizmet vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*