Kredi Kartı Prim Ödeme


kredi karti prim odeme
kredi karti prim odeme

Kredi Kartı İle Prim Ödeme: Bulunduğumuz çağ ve şartlar dahilinde sadece sade vatandaşların değil ayrıyeten işverenlerin de hayatını kolaylaştırmak, işlemlerini daha hızlı yapmalarını sağlamak ve buna benzer bazı olumlu gelişimleri sağlayabilmek için devlet tarafından geliştirilen, bankalar ile anlaşmalı sistemlerden biriside Kredi Kartı ile Prim Ödeme Sistemi.

Kredi Kartı İle Bağkur Ödeme

Bu sistem sayesinde uzun uzun kuyruklardan, zaman kaybından ve nakit sıkıntısından kurtulabileceksiniz. Zamanı gelmiş fakat nakit sıkıntısı yüzünden ödenemeyen primler için müthiş bir çözüm diyebiliriz. Sistem sizi Ziraat Bankası ve Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumunun ortak çalışması olan bir web sayfasına yönlendiriyor ve bilgilerinizi girip kredi kartınız ile prim ödemelerinizi yapabiliyorsunuz.

Aşağıdaki videodan nasıl prim ödemesi yapacağınız anlatılmıştır.

Kredi Kartı İle Sgk Ödeme

Sistemi kullanmak için direkt adresi sayfa altındaki Linke tıkladıktan sonra karşınıza gelen pencerede T.C. Kimlik No, Vergi Kimlik Numarası, Sosyal Sigortalar Kurumu Sicil Numarası (üç numaradan herhangi biri yeterli olmaktadır) Sorgu Tipi ( SSK Borçlanma, GSS Prim, Emsan Prim, Bağkur Cari ve Bağkur Prim, Kişi Borç Ödeme, Ek5 borç, Ek6 borç, SSK geçmiş Dönem, SSK İşveren Cari, Bağkur Taksit, Bağkur SGDP, SSK İşveren 6111) istek formunu göreceksiniz.

Kredi Kartı İle Nasıl Prim Ödenir

Burada bulunan bilgileri doğru bir şekilde girip sorgu tipinizi seçtikten sonra hemen aşağıda yer alan güvenlik kodunu giriniz. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra “Sorgula” butonuna basın. Karşınıza Ödeme sayfanız gelecektir. Bilgileri doldurduktan sonra ödemenizi gerçekleştirmek için bilgilerinizi tekrar kontrol edip onaylayınız.

ÖNEMLİ NOT: Güvenliğiniz için lütfen sadece ziraat bankası ödemesi dışında hiçbir web sayfasına kredi kartı numaranızı veya şifrenizi paylaşmayınız.

Kredi Kartı ile Ssk Ödeme

Her ne kadar zamandan kazandıran ve çoğu işleminizi az sayıya indiren bir hizmet olsa bile maalesef ay sonlarında web sayfasına olan aşırı ilgiden ve ziyaret sayısından dolayı işlemleriniz gecikebilmektedir. Web sayfasının tamamen gecikmesiz çalışmasını beklemeden kredi kartı bilgilerinizi girmeyiniz.

Böyle bir durumda sayfanın zaman aşımına uğraması ya da hata vermesi sonucu ödemenizi yapıp yapmadığınızı bilemeyeceğinizden kontrol etmeden tekrar kredi kartı bilgilerini girmeyiniz. Sayfaya giriş kısmında sıkıntılar yaşıyorsanız sayfayı yenileyerek tekrar girmeyi deneyebilirsiniz. Bu gibi aksaklıklarla uğraşmamak için ay sonundan önce ödemelerinizi yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*