Konya Sağlık Müdürlüğü


konya saglik mudurlugu
konya saglik mudurlugu

Konya İl Sağlık Müdürlüğü: Konya İl Sağlık Müdürlüğü son teknolojiye sahip malzemeleriyle 24 saat hiç durmadan hizmet vermektedir. Sağlık müdürü Dr.Hasan Küçükkendirci’dir. Sağlık bilgileriyle size yardımcı olmayı amaçlayan bu kuruluş geçmişten bu güne gelen deneyimli yöneticileri ve kadrosu ile birlikte sağlığınızın güvenilir ellerde olduğunu bir kez daha göz önüne sermektedir.

Konya Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Konya İl sağlık müdürlüğünün müdür yardımcıları Dr.Hasan Öznavruz, Dr.Bahattin Akyürek, Dr. Mehmet Doğrul, Dr.Talat Gök, Orhan Battır olarak görevine devam ederken şube müdürleri de ; Dr.Mehmet Sayhan Kamu Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü, Dt.Funda Altıparmak Özel Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü, Ecz. N.İclal Şeker Eczacılık ve Tıbbi Cihaz Şube Müdürü, Dr. Galip Şef Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü, Dr.Mustafa Aksel Sağlık Bilgi Sistemleri Şube Müdürü, Ahmet Şakır Araştırma ve Sağlığın Geliştirilmesi Şube Müdürü, Dr.Yusuf Kaymak Halk Sağlığı Hizmetleri Şube Müdürü, Ayşe Erdoğan Yönetim Hizmetleri Şube Müdürü olarak hizmet vermeye devam etmektedirler.


Konya Sağlık Müdürlüğü Adresi

Müdürlüğe Beyhekim Mh. Kazım Karabekir Cd. No:12 42060 Selçuklu / KONYA adresinden ulaşılabileceği gibi 0 332 351 7268 faks numarasından, 0 332 351 1832 nolu telefon numarasından ve bilgi@konyasm.gov.tr E-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Yapılan tüm işlemlere E DEVLET üzerinden ulaşabilir istediğiniz saat diliminde istediğiniz işlemin buradan konturolünü yapabilirsiniz. Buradan da anlaşıldığı gibi 24 saat boyunca konturol sizin elinizde sizde güvenilir ellerdesiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*