Konya Büyükşehir Belediyesi


konya buyuksehir belediyesi
konya buyuksehir belediyesi

Konya Büyükşehir Belediyesi İnsan Hakları: Konya ülkemizde büyük önem taşımaktadır. Mevlana şehri olarak da bilinir. Birçok turistik mekânı olan şehir yerli ve yabancı turiste yılın belli zamanlarında hizmet vermektedir. Şehrin bakımını tanıtımı üstlenen Konya büyükşehir belediyesi şehri korumak, yenilemek ve bakımını yapmak için yoğun olarak çalışmaktadır. Halka hizmet görev edinmişlerdir.

Konya Büyükşehir Belediyesi Adresi

Tahir Akyürek ‘in başkanlığını yaptığı Konya büyükşehir belediyesi hizmetlerine halkın ihtiyaçları doğrultusunda yön vermektedir. Hizmet standartlarına önem veren Konya büyükşehir belediyesi kaliteli hizmet vermeye özen göstermektedir. Ayrıca durumu olmayan, bakıma ihtiyacı olan birçok insana gıda, giyecek ve maddi imkanlar sağlamaktadır. Turistik mekânların, tanıtımı, bakımı, ihtiyacı olan yerlerin tamiri gibi konularda da Konya büyükşehir belediyesi ilgilenmektedir.

Konya Büyükşehir Belediyesi Telefonu

Yol bakımı, yenilenmesi, temizlik, kanalizasyon bakımı, su dağıtımı gibi birçok konuda hizmet veriler.  Konya 3 merkez ilçeden oluşur. Nüfusu 2011 sonu itibariyle 1.085.000 ‘dir .  Turizm’i destekleye Konya büyükşehir belediyesi bölgede turizmin gelişmesinde oldukça etkili olmuştur. Bunun yanı sıra cenaze hizmetleri, ulaşım hizmetleri, eğitim ve sanat gibi birçok hizmeti de vermektedir.çin

Konya Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Konya büyükşehir belediyesi halka hizmeti görev haline getirmiştir. Halkın ihtiyaçları doğrultusunda planlamalar yapmaktadır. Halkın refahı ve mutluluğu için çalışmaktadırlar. Ulaşım, turizm, yardımlar, bakım ve onarım, kültür ve sanat gibi birçok hizmeti bünyesinde toplamıştır. Doğru ve dürüst, yerinde kararlar alarak halka hizmet sunmaktadırlar. Alınan kararlarda asıl amaç halkın isteklerini yerine getirmektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*