Kocaeli Sağlık Müdürlüğü


kocaeli saglik mudurlugu

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü: Kocaeli sağlık müdürlüğü Uzman Doktor olarak Sayın Mürsel Durmaz görev başında yer almaktadır. Yanında yardımcıları ile halkın sağlığı adına birçok iş gerçekleştirmektedir. Hem halkın sağlığını göz önünde bulundurmakta hem de sürekli olarak bilinçlendirecek faaliyetler içerisinde yer almaktadır. İnsan sağlığı her şeyden önce gelmektedir. Ayrıca e_devlet sitesinde her türlü etkinlik bildirilmektedir. İlk 6 ay anne sütü ile beslenmesi gerektiğini site içerisinde sürekli vurgulayarak insanları bilinçlendirmektedir. Dünyanın obezite ile savaştığı şu günlerde sürekli olarak yeterli ve düzgün şekilde beslenmeyi vurgulamaktadır.

Kocaeli Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Kocaeli sağlık müdürlüğü sağlıklı bir hayat yaşanması gerektiğini ve bunu sürekli olarak sitede bildirilmektedir. Ayrıca Dünya engelliler haftasını her insan bir engelli adayı olduğunu hatırlatmaktadır. Bunun yanı sıra eczacıların büyük çalışmasından dolayı teşekkür mesajı ileterek herkesin yanında olduğunu dile getiriyor. Bu gibi faaliyetler halkın sağlığı, can güvenliği için her türlü durumu göz önünde tutmaktadır. Sayın Mürsel hem kendisi hem de yardımcıları için Kocaeli halkını bilinçlendirme konusunda elinden geleni yapmaktadır.

Kocaeli Sağlık Müdürlüğü Adresi

Kocaeli sağlık müdürlüğü il olarak Sahra hastanesinde tatbikatlar gerçekleşmiştir. En güzeli hemşireler gününü unutmayarak kendi eli ile çiçekler vererek gönül almıştır. Sağlık adına hareket edilmesi için sürekli yenilikler düzenleniyor. Ani bir durum ile karşı karşıya kalındığında bunu en güzel şekilde göstermektedir. Sağlıklı şekilde çocuk dünyaya getirmek için kan testinin yapılmasını da siteden duyuruyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*