Kocaeli Büyükşehir Belediyesi


kocaeli buyuksehir belediyesi
kocaeli buyuksehir belediyesi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları: Kocaeli Marmara bölgesinde yer alan bir ildir.  2011 yılındaki nüfusu 1.601.720 dir. Kocaeli’nin 12 ilçesi ve 243 köyü bulunmaktadır.  Kocaeli büyükşehir belediyesi birçok hizmetle halkını memnun etmeye çalışmaktadır.  Birçok hizmeti içinde bulundura Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ‘nin en önemli amacı insanları mutlu etmektir.   Başkanlığını İbrahim Karaosmanoğlu’ nun yaptığı belediye halkına birçok hizmet sunmaktadır.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Adresi

Kocaeli turizmin, sanayinin oldukça gelişmiş olduğu bir bölge olmasının yanı sıra Kocaeli Üniversitesi ‘in de bünyesinde bulundurmaktadır. Belediye ‘nin alt yapı koordinasyon hizmetleri, cenaze hizmetleri, çevre koruma ve kontrol hizmetleri, e – belediyecilik hizmetleri, emlak ve istimlâk hizmetleri vardır.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Telefonu


İmar ve şehircilik hizmetleri, itfaiye afet yönetimi ve sivil savunma hizmetleri, kültür sanat hizmetleri, kaynak yönetimi hizmetleri, sağlık ve sosyal hizmetler, su ve kanalizasyon işlemleri, ulaşım hizmetleri, ulaşım ve koordinasyon hizmetleri, üst yapı yani yol hizmetleri, yaygın eğitim hizmetleri vardır. Zabıta hizmetleri ve zemin ve deprem inceleme hizmetleri gibi birçok hizmeti bünyesinde bulundurmaktadır. Ayrıca sürekli yeni projeler üreterek hizmet ağını genişletmektedir.  Birçok online hizmeti ile halka internet ortamında da hizmet vermektedir.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Bazı internet hizmetleri;  bilgi edinme, çözüm masası, hal fiyatları, İnteraktif uygulamalar ve online başvurular gibi birçok hizmeti vardır.  Halkın ihtiyaçlarına, onlara hizmet veren Kocaeli büyükşehir belediyesi misyonunu gerçekleştirmek için birçok proje yapmaktadır. Ayrıca geleceğe yönelik projelerde planlamaktadır. Amacı halka refah sağlamaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*