Kişi Bordrosu


kisi bordrosu
kisi bordrosu

Kişi Bordrosu Hesaplama: Sürekli gelişmekte olan teknolojinin bize sağladığı kolaylıklarından biride E –  Bordro Sorgulama sistemi. Maliye bakanlığının düzenlemiş olduğu bu sistem sadece kamu çalışanlarının işlem yapabileceği bir sistem olmayıp emeklilerin de kendi maaşlarını görebilecekleri bir sistem.

Kişi Bordrosu Sorgulama

Sistemin faylarından bahsedecek olursak; eskiden devlet dairelerinden almak zorunda olduğumuz, hem devlet dairelerinde çalışanların hem de istekte bulunan bizlerin zamanını alan bir işlemdi. Şimdi internet üzerinden T.C Kimlik numaranız, Memuriyet Sicil Numaranız ya da Emekli Sicil Numaranızla sisteme girip, unvanınız, özlük bilgileriniz, maaş kesintileriniz, hizmet sınıfınız, net ücretiniz gibi öğrenmek istediğiniz bilgilerin hepsini görebilirsiniz. Bu işlemi her ayın 15. den sonra yapabilirsiniz.

E Bordro Sorgulama 2017

Kişi Bordrosu Muhasebat

Karışık bir sistem olmamasından dolayı herkesin rahatlıkla sorgulama yapabileceği bir sistem. Tek ihtiyacınız olan sizden istenen bilgileriniz. Günümüzde birçok işlemi artık elektronik ortamından yapabiliyoruz. Sabah ya da akşam, zaman tercihinin de,  harcayacağımız zamanın da bize kalması mutluluk veren bir olay. Bu işlemler için devlet dairelerindeki işlem kuyruğuna girmeye gerek kalmadan ve o esnada strese gerilmeden, rahatça oturduğumuz yerden edinebiliyoruz.

Kişi Bordrosu Almak

Elektronik ortamda yapılan işlemlerin avantajlarını kullanmak hayatımızı kolaylaştırmanın yanı sıra günlük stresimizi de azaltıyor. İşlem kuyruklarında beklemeden istediğimiz ayrıntıları görmek, incelemek ve çıktısını almak gibi bir rahatlığa sahibiz artık. Birçok mali işlemi, kayıt işlemlerini yapabildiğimiz gibi son zamanlarda en çok kullanılanlardan biri olan E – Bordro Sorgulama sistemi de bunlardan biri. İşlem sonunda doküman almamız daha sonra da inceleme ve karşılaştırma imkanı sağlıyor. Bu da en büyük avantajlar arasında yer alıyor.

Maaş Bordrosu Almak

Teknolojiyi ve elektronik ortamın sağladığı avantajları doğru kullandığımız sürece hayatımızda yer alan her işlemi daha kolay halledebiliriz. Mevcut ihtiyaçlara göre doğru yönelimle bizleri rahatlatma amaçlı oluşturulan sistemlere sürekli ihtiyaç duyulmakta. Çünkü bu elektronik sistemler sayesinde üzerinde çalıştığımız işlerin kolaylaşması yanında kendimize ayırabileceğimiz zamanda yine bizlere kalmış oluyor. İş hayatında en çok ihtiyaç duyulan bordro işlemlerini kolaylaştıran E – Bordro Sorgulama sistemi de faydasını ilerleyen zamanlarda daha çok hissedeceğimiz bir sistem olmuş durumda.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*