Kayseri Büyükşehir Belediyesi


kayseri buyuksehir belediyesi
kayseri buyuksehir belediyesi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları: Kayseri büyükşehir belediyesi Kayseri halkına verdiği hizmetlerle halkın sevgisini ve saygısını kazanmaktadır. Mehmet Özhaeski ‘nin başkanlığını yürüttüğü belediye halkın ihtiyaçlarını karşılamak için büyük titizlikle çalışıyor.Kayseri iç Anadolu merkezinde bulunan güzel bir ildir. Kayserinin en son 2011 yılındaki nüfusu 1.255.349 ‘dir. Kayseri orta çağlardan beri dikkat çeken bir yerdir.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Adresi

İpek yolunun geçtiği bölgededir. Şehir de tarım, hayvancılık, sanayi oldukça gelişmektedir.  Kayseri büyükşehir belediyesi halkın ihtiyaçlarını cevap vermek için oldukça sıkı çalışmaktadır. Temizlik, yol bakımı, kanalizasyon, su, kanal yapımı gibi birçok sorunla ilgilenirken birçok kültürel etkinliklerde de halkıyla beraberdir. Bu bölgede iki ilçe bulunmaktadır. Ve içerisinde 5 ilçe vardır.  Kayserinin toplam yüz ölçümü 2150 km²’dir.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Telefonu

Kayseri büyükşehir belediyesi kurs açma faaliyetleri, otopark hizmetler, turizm hizmetleri gibi birçok hizmet de aracı kuruşlarla anlaşarak halkın hizmetine sunmaktadır.  Bölgenin kış turizmine elverişli olması ve belediyenin bunu desteklemesi ile bölge kış turizminde önemli yer kaplar. Belediye yaşlılara oldukça fazla değer vermektedir.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Onlar için açtığı son derece lüks huzur evinde her türlü isteklerine cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Lüks banyolu odalar, sağlıklı yemekler için diyetisyen, sosyoloğ, 2 sosyal hizmet uzmanı ile yaşlılara tam bir bakım sağlanmaktadır.   Belediye halkın ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda hizmetlerini sürdürmektedir. Doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinen çalışanlar görevlerini en iyi şekilde yerine getirmektedirler. Amaç insanların ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*