Kastamonu Sağlık Müdürlüğü


kastamonu saglik mudurlugu
kastamonu saglik mudurlugu

 Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü: Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren birçok birim bulunmaktadır. Bunlar arasından en çok devlet hastaneleri ve özel hastaneler tercih edilmektedir. Kuruma bağlı olarak 14 tane devlet hastanesi ve 4 tane özel hastane hizmet vermektedir. Son yıllarda meydana gelen gelişmeler sayesinde  tüm hastanelerde Kastamonu halkına en iyi şekilde sağlık hizmetleri sunulmaktadır. Alanında başarılı ve uzman kişilerin görev aldığı tüm birimlerde kalite her geçen gün artış göstermektedir.

Kastamonu Halk Sağlığı Müdürlüğü Personel Listesi

Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü görevini günümüzde Dr. Metin ÖZTÜRK yapmaktadır. Müdür ve diğer tüm personelle özverili bir şekilde çalışmalar yapılmaktadır. Özellikle kurum halkın sağlık konusunda bilinçlenmesine büyük bir önem vermektedir. Bu sebepten dolayı belirli aralıklarla çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir. Bu etkinliklerle halkın katılımı sağlanarak bilgilendirmeler yapılmaktadır. Aynı şekilde de okullarda da çalışmalar yürütülmekte ve çocukların sağlıklarına dikkat etmeleri sağlanmaktadır. Kurum hem kendi binasında hizmet vermekte hem de sahip olduğu internet sitesi üzerinden de hizmetlerine devam etmektedir. Ayrıca internet sitesi üzerinden gerekli tüm duyurular takip edilebilmektedir.

Kastamonu Sağlık Müdürlüğü Adresi

Halkın büyük bir kolaylıkla hizmetlerden faydalanabilmesi için e devlet sistemi üzerinden de hizmet verilmektedir. Bu sayede kişiler bilgisayarları başından tüm işlemlerini büyük bir rahatlıkla yapabilmektedirler. Ayrıca sıra beklememek için randevu hattından da kişiler istedikleri hastanenin istedikleri doktorundan randevu alabilmektedirler. Bu hizmet sayesinde yoğunluk ortadan kaldırılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*