Kars Sağlık Müdürlüğü


kars saglik mudurlugu
kars saglik mudurlugu

Kars İl Sağlık Müdürlüğü: Türkiye’nin son yıllarda büyük bir gelişme içerisine girmiş olduğu sağlık alanında yapılan yeniliklerden çok açık ve net bir şekilde görülebilmektedir. Tüm şehirlerimizde olduğu gibi Kars’ta da sağlık konusunda yapılan çalışmalar herkes tarafından büyük bir beğeniyle karşılanmaktadır. 12.06.2012 tarihinde Kars İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Dr. Hasan Tuncer yürüttüğü çalışmalarla adından sıklıkla söz ettirmektedir. Daha öncede birçok önemli noktada görev alan Dr. Hasan Tuncer halk sağlığı için özverili bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

 Kars  Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Kars İl Sağlık Müdürlüğü, 1907 yılında yapılmış olan tarihi bir binada hizmet vermektedir. Bu bina 3 katlı olup 1980 yılında restore edildikten sonra kuruma verilmiştir. Daha önce bu bina Kars Devlet Hastanesi olarak kullanılmaktaydı. Kurum bu binada hizmet vermekte olup bunun yanı sıra internet sitesi aracılığıyla da hizmetlerine devam etmektedir. Özellikle e devlet sistemi üzerinden kuruma ulaşıp hizmetler çok daha kolay bir şekilde alınabilmektedir. Kurum bünyesinde görev alan tüm kişiler halkın sağlığı için en iyi şekilde çalışmaktadır.

Kars  Sağlık Müdürlüğü Adresi

Belirli zaman aralıklarıyla düzenlenen projelerle insanların çeşitli sağlık konularıyla bilgilendirilmesi yapılmaktadır. İstenilen hastane ve istenilen doktordan randevu alabilmek için de kurumun internet sitesi kullanılabilmektedir. Bu sayede hastanelerde oluşan sıranın önüne geçilmektedir. Son zamanlarda yapılan çalışmalar sonucunda Kars hastaneleri ve sağlık ocakları büyük bir yenilikten geçirilmektedir. Bu sayede tüm bölümlerde uzman kişiler tarafından en iyi tedavi yöntemleri kullanılabilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*