Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi


kahramanmaras buyuksehir belediyesi
kahramanmaras buyuksehir belediyesi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları: Buram buram tarih kokan kentlerimizden biri olan Kahramanmaraş her geçen gün kendini geliştirmekte ve ileriye götürmektedir. Kahramanmaraş’ın en belirgin özelliklerinden biri olan mimari kalıntıları tarihte sadece Osmanlı imparatorluğunu değil daha pek çok milleti yansıtabilmektedir. Bu sebeple bir kültür mozaiği haline gelen Kahramanmaraş pek çok kişi tarafından gidip görülmek istenmektedir. Şehirde bulunan ulaşım sistemi ise rayına harika bir şekilde oturmaktadır.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Adresi

Örnek vermek gerekirse trafikte seyir halinde iken trafiğin aşırı derecede yoğunlaşıp tıkanması gibi bir sorunla karşılaşmanız pek de mümkün gözükmüyor. Çünkü şehirde ulaşım için pek çok belediye otobüsü en uygun fiyatlarla hizmet vermekte. Bunun yanı sıra şehre diğer şehirlerden rahatlıkla kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmek için hızlı treni tercih edebilir yada uçakla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Telefonu

Kahramanmaraş’ın şüphesiz ki en meşhur olan gıdası dondurmasıdır. Pek çok kişi tarafından formülü bulunmaya çalışsa da hiçbir dondurma Kahramanmaraş dondurması gibi lezzetli olmamaktadır. tarih kokan bu kent ismini aslen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ten almaktadır.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Kurtuluş savaşında göstermiş olduğu üstün cesaret ve hizmetler karşılığın kahraman adı şehrin ismine sonradan eklenmiştir. Özellikle yaz aylarında Kahramanmaraş hiçbir yerde göremeyeceğiniz kadar renkli ve eğlenceli olmaktadır. Çünkü her zevke uygun malzeme var bu şehirde. Tarihe meraklı iseniz Kahramanmaraş ta bulunan mimari eserlere sadece gözünüzü çarpmanız bile sizlere o günleri yansıtacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*