İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü


istanbul il saglik mudurlugu
istanbul il saglik mudurlugu

İstanbul Sağlık Müdürlüğü: T.C. Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü sağlık alanında çağdaş ve evrensel bir anlayışla hizmet vermektedir. Kurumun müdürlük görevini 2009 yılından bu yana Prof. Dr. Ali İhsan Dokucu üstlenmektedir.   Sağlık kuruluşlarında verilen hizmeti daha üst bir seviyeye taşımayı hedefleyen kurum, daha verimli olabilmek adına kaliteli bir hizmet ulaştırmayı temel amaç haline getirmiştir.

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

İnsana daha yararlı ve hızlı bir şekilde erişim sağlamak isteyen İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tüm çalışanlarını da aynı hedef doğrultusunda yönlendirmektedir. Ayrıca kurum altında toplanan 19 farklı şube müdürlüğü birimsel olarak sağlık hizmeti oluşturma görevlerini üstlenmişlerdir. Birçok sağlık kurumunu çatısı altında toplayan bu kurum hasta haklarını ön planda tutarak titiz ve saygılı bir şekilde hizmetini sürdürmektedir. Web sitesinde bulunan hizmetleriyle de göz doldurarak hastalara nöbetçi eczane, hastane randevusu konularında erişim sağlamıştır.

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

İstanbul’daki çeşitli sağlık yatırımları da oluşturan kurum yatak kapasitelerinin artırılması, sağlık tesislerinin yapımlarının gerçekleştirilmesi ve bu tesislerin daha modern bir şekile kavuşması için çabalamaktadır. İldeki ve bağlı ilçelerdeki sağlık hizmetlerini sağlayıp, bu hizmetlerin insanlara en doğru ve en uygun şekilde ulaşımını yönlendirmektedir.  İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Peykhane Cad. No:34400 Çemberlitaş adresindeki binasında hizmet vermektedir. Kurumun kendine ait web sitesi üzerinden de topluma rehberlik eden bireysel ve kurumsal hizmetleri bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*