İstanbul Büyükşehir Belediyesi


istanbul buyuksehir belediyesi
istanbul buyuksehir belediyesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları

İstanbul; çağ açıp çağ kapayan, yedi düvelin hayran olduğu yedi tepeli şehir, İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ(İBB) ’ne emanet. Yaşayan şehir diyorlar ya ona ispat dolu dolu yaşıyor İstanbul. Bir bakıyoruz Avrasya Maratonu’na ev sahipliği yapıyor, bir bakıyoruz dört bir yanı lalelerle çevriliyor. Festivallerine, konserlerine, etkinliklerine yetişilemiyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Adresi

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ(İBB), yıllarca fethi için padişahlar delirten, krallar öldürten bu muazzam şehrin hakkını veriyor. Tarihi sarayları, camileri, çarşıları, köprüleri, kuleleri, köşkleri, konakları saymakla bitmiyor. Biz sayamıyoruz ama İBB hem sayıyor hem de tüm gözleri İstanbul ’un üzerinde tutmayı başarıyor. İstanbul’u Avrupa Kültür Başkenti yapıp, gururla göğsümüzü kabartıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Telefon

Yüzlerce yıl sevgi ve hoşgörüyle milyonlarca insanı bir araya getiren İstanbul, İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ(İBB) ‘nin bitmek tükenmek bilmeyen çalışmalarıyla Avrupa Kültür Başkenti olmanın ardından Dünya Kültür Başkenti olma yolunda hızla ilerliyor. İstanbul, İBB ile nefes alıp veriyor. Asya’yı Avrupa’ya bağlayan bu şehrin yollarını açıyor, sokaklarını temizliyor, yeşilini mavisini, tarihini koruyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Finans, turizm, sanayi ve ticaret sektörünün merkezi olan İstanbul, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ’nin çabalarıyla vazgeçilmezliğini koruyor. Boğaziçi, Sultanahmet Meydanı, Beyoğlu, Taksim Meydanı, namı değer Altın Boynuz Haliç’iyle, kaleleri köprüleriyle üç imparatorluk görmüş, filmlere, efsanelere, aşklara, âşıklara konu, kendisi fethedilmiş ama gizemleri çözülememiş İstanbul. O yüzden bu şehir için; “İstanbul’a gelen âşık oluyor, dönemiyor” sözünü değiştirmeli, “İstanbul kendine âşık ediyor” yapmalı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*