Hastane Randevu Sistemi


hastane randevu sistemi
hastane randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi: Hastane randevu sistemi ülkemizin sağlıkta dönüşüm programı neticesinde ülkemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın sağlık kuruluşlarından daha hızlı ve kolay randevu alıp muayene olmaları için sağlık bakanlığı tarafından 2011 yılında hizmete sunulan bir hizmettir.

Hastane Randevu Alma Sistemi

Hastane randevu sistemi ilk başta sadece alo randevu olan 182 yi arayarak işleme konulmuştu. Alo 182 randevu sistemi ülkemiz genelinde çok tutulması ve mükemmel hizmetlere vesile olsa da alo 182 randevu hattını  kullanan sayısı ülkemizde 12 milyon civarında kalmıştır. Alo 182 randevu hattı ücretli olmasından dolayı istenilen ve hesaplanan kullanıcı sayısına ulaşılmamıştır.Oysaki günümüzde internet kullanıcı sayısı ülkemizde 40 milyondur. Bunun için internetten randevu almak içinde  merkezi randevu sistemi kurulmuştur.

Hastane Randevu Al

Merkezi Hastane Randevu sistemi ile artık hastanelerde saatlerce kuyruk beklemek hayal oldu.Birbirinden değerli saatlarimizi hastane kuyruğunda gitmemeside ayrı bir güzelliktir.Hastane randevu merkezi şuana kadar kullanan tüm vatandaşlarımızdan olumlu tebirkler almıştır ve bu tebrikler hergün hızla büyümektedir.

İnternetten Hastane Randevu Alma

Merkezi randevu sistemi kullanılması çok basit ve kolaydır. Hastane randevu merkezi kullanımı için sayfa altındaki linke tıklayarak sisteme giriş yaptıktan eğer daha önceden üyelik yapmamış iseniz sonra yeni üye düğmesine tıklayınız.Açılan sayfada sizden ad-soy ad-tc no-anne adı-baba adı-telefon numarası gibi temel bilgiler istenilecektir.Bu bilgileri hastane randevu sistemine kayıt yaptıktan sonra istediğiniz hastaneden randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*