Hakkari Sağlık Müdürlüğü


hakkari saglik mudurlugu
hakkari saglik mudurlugu

Hakkâri İl Sağlık Müdürlüğü: Hakkâri İl Sağlık Müdürlüğü’ne 2012 yılının sonlarında 4 aylık pratisyen hekimken müdür olarak atanan Dr. İsmail Erkam Tüzgen getirilmiştir ve halen aktif olarak görevine devam etmektedir. Müdürlüğümüz halkımıza en iyi ve kalite şekilde hizmet sunmak için her zaman kendini ve hizmetlerini yenilemektedir. Sağlık konusunun hafife alınmaması gerektiğinin bilinci ile daha etkili,   daha etkin olarak ve adilane bir biçimde hizmetlerini yürütmek açısından çok fazla çaba ve gayret göstererek çalışmalarını sürdürmektedir.

Hakkari Halk Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Ülkemiz genelinde uygulamaya geçen aile hekimliği başta olmak üzere sağlık hizmetlerinin verildiği tüm birimleri gözeterek her türlü denetimini yapmaktadır. E-Devlet sitesinden sağlık konusunda ilgiye ulaşabilirisiniz. Sağlık konusunda çok daha ileri bir şekilde geliştirilmesi ile ilgili faaliyetlerini yürütmektedir. Hakkâri İl Sağlık Müdürlüğü hasta hakları, hasta memnuniyeti vs. gibi bölümlerin idaresi konusunu da kapsamakta ve ayrıca sağlık kurumlarından istatistikler toplamaktadır.  İlde 3 adet Devlet hastanesi ve 1 adet Ağız ve diş sağlık merkezi bulunmaktadır.

Hakkari Sağlık Müdürlüğü Adresi

Olası bir afet ve acil durumlarda ildeki tüm sağlık kuruluş ve teşkilatın vali adına yönetimini ele alarak acil sağlık hizmetleri yürütmektedir.  Özel sağlık ve kamu kuruluş ve kurumlarını bakanlık politikasına ve düzenlemelerine olan uyumunu denetlemektedir. E Devlet şifrenizi Sağlık Bakanlığının bölümüne girerek bilgi sahibi olmakta kullanabilirsiniz. Her geçen gün daha çok gayret göstererek çalışmalarına devam eden müdürlük Dağgöl Mahallesi Çevreyolu Devlet Hastanesi Karşısı Merkez / Hakkâri adresinde hizmet sunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*