Giresun Sağlık Müdürlüğü


giresun saglik mudurlugu
giresun saglik mudurlugu

Giresun İl Sağlık Müdürlüğü: Giresun il sağlık müdürlüğü, kendisi 1977 yılında Giresun doğumlu olan Dr. Cengiz Cindemir görevde yer almaktadır. 2011 ve 2012 yıllarında Giresunspor başkanlığında görev almıştır. 2007 yılında Giresun sağlık Müdürlüğü görevine atanmıştır. Ancak bundan önce 3 yıl süre boyunca Kale Devlet Hastanesi kadrosunda başarılı bir şekilde görev almıştır. Halkın huzurlu ve güvenliği açısından uzman ve deneyimi yüksek kaliteli kişiler ile hizmet vermektedir. Yakın zamanda olacak 14 mart tıp bayramı için doktorlar, hemşireler ve tüm personel müdürü için güzel bir mesajı e_devlet sitesinde bildirerek ince bir harekette bulunmuştur. Yine geçmiş günlerde 8 mart dünya kadınlar günü için tüm kadınlar çiçek dağıtımında büyük bir jest yapmıştır

Giresun sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Giresun il sağlık müdürlüğü çalışmaları ile halkın mutluluğu ve sağlığı için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Bulancak ilçesinde öğrencilere madde bağımlılığı hakkında bilgilendirme için konferans düzenlenerek her türlü detay anlatılmıştır.  Giresun halkı böylesine güzel organizasyonlardan ve sürekli yapılan sosyal mesajlardan oldukça memnundur. Halkın sağlığı her şeyden önde geldiği için yeni faaliyetler, bilinçlendirmeler devamlı olarak yapılarak yerini bulmaktadır.

Giresun Sağlık Müdürlüğü Adresi

Şikâyet ve önerilerinizi dile getirmek için e devlet sitesinden detaylı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca sağlık müdürlüğü binasına giderek gereken bilgiye oradan daha detaylı öğrenmeniz çok daha sağlıklı olacaktır. Açık adres; Çıtlakkale Mahallesi Atatürk Bulvarı, Yeni hükümet Konağı A Blok Kat: 3 Merkez/Giresun adresinden detayları öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*