Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü


gaziantep il saglik mudurlugu
gaziantep il saglik mudurlugu

Gaziantep Sağlık Müdürlüğü: Gaziantep İl Sağlık Müdürü, 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi 1984 mezunu, evli, 3 çocuk babası Prof. Dr. Metin KARAKÖK’tür. Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğünde 09.12.2012 tarihi itibari ile İl Sağlık Müdürü olarak göreve başlamıştır. Müdürlük organizasyonunda Bakan, Vali, İl Sağlık Müdürü, Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri yer almaktadır. Şube Müdürlüklerinde kendi bünyelerinde ayrıca, Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri, Sağlığın Geliştirmesi Şube Müdürlüğü, Kamu Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü, Yönetim Hizmetleri Şube Müdürlüğü, Sağlık Özel Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü, Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü vardır.

Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Aynı zamanda İl Performans ve Kalite Koordinatörlüğü, Hasta Hakları İl Koordinatörlüğü  birimleri vardır. Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğüne Bağlı İlçe Sağlık Müdürlükleri ise; Şahinbey, Şehitkâmil, Nizip, İslâhiye, Oğuzeli, Nurdağı, Yavuzeli, Araban, Karkamış dır. Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğünün yaptığı projeler, çalışmalar ve etkinliklerde halk sağlığının korunması ve hastalıklarla mücadele yolunda önemli adımların atıldığının kanıtıdır.

Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Bu proje ve etkinlikler; Obeziteyle mücadele kapsamında düzenlenen masa tenisi turnuvası, Sobanı Dikkatli Yak, Hayatını Yakma Projesi, Öğrencilere, AİDS hastalığı ile ilgili seminerler düzenlenmesi, Travma Ve Resüsitasyon Kursu Eğitimi verilmesi, Fiziksel aktivite- Hareketli yaşam – Obezite Projesi, içme suyu, doğal kaynak suyu, mineralli su ve havuz suları ile ilgili çalışmalardır.Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü Adres: Tepebaşı Mah. Hastane Cad. No: 26 Şahinbey / GAZİANTEP

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*