Fatura Borç Sorgulama


fatura borc sorgulama
fatura borc sorgulama

Fatura Sorgulama: Her geçen gün teknoloji hayatımızı kolaylaştıran seçenekleriyle bize fırsatlar sunmaktadır. Bize sunduğu ürünleriyle günlük hayatımızı kolaylaştıran teknolojik aletleriyle hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Gerekse sunduğu hizmetleriyle artık evden ya da ofisimizden çıkmadan sadece bilgisayar ve de internet aracılığıyla çoğu işlemlerimizi halleder olduk. Bunlardan birisi de artık hiçbir kuruma uğramaya gerek kalmadan fatura borcumuzun bulunup bulunmadığını, varsa ne kadar borcumuzun olduğunu ve son ödeme tarihi gibi bilgilere kolayca erişebiliriz.İnternetin de hayatımıza girmesiyle artık pek çok işlemi hiçbir kuruma gitmeden halleder olduk.

E Fatura

İnternet üzerinden faturalarınızı takip edebilirsiniz.  Telefon, doğalgaz, adsl ya da elektrik gibi faturalarınızın bulunup bulmadığını internet üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz. Telefon faturalarınızı üstelik herhangi bir kuruma gitmeden telefon bankacılığı ile ödeyebilirisiniz. Gerek ev, gerek cep telefonları borcunuzun olup olmadığını da yine bu sistem üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.Bu sistem sayesinde ev ya da cep telefonu,  İGDAŞ fatura, İSKİ fatura, elektrik ve adsl faturası borçlarınızı sorgulayabilirsiniz.

Adsl Fatura Sorgulama

Ücretsiz ve erişilmesi kolay bu sistem üzerinden fatura borçlarınızın miktarını öğrenebilirsiniz. Üstelik dilerseniz telefon bankacılığı ya da internet üzerinden faturalarınızı ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonu hattınız ya da internet hattınız hangi firmaya ait olursa olsun internet üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz.

Turkcell Fatura Sorgulama

Yalnızca TC kimlik numaranızla fatura borcunuzu sorgulayabilirsiniz.İnternet üzerinden evinize ya da işyerlerinize ait elektrik, su, doğalgaz şeklinde çoğaltabileceğimiz çeşitli faturaları kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısıdır. İnternet bağlantısı sayesinde herhangi bir fatura ödeme noktası ya da bayisine gitmeye gerek kalmadan mevcut fatura bilgilerinizi ve ödeme tutarları ile son ödeme tarihlerini kolayca öğrenebileceksiniz.

Tedaş Fatura Borç Sorgulama

Gerek mevcut gerek ödenmemiş, son ödeme tarihi geçmiş faturalarınızı internet üzerinden ya da telefon bankacılığı ile bayiye ya da fatura ödeme noktasına gitmeden ödeyebilirsiniz.  Fatura ödeme noktasından da direk olarak yapacağınız ödeme işlemlerini nakit olarak ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.  Evinize, işyerinize ya da kendinize ait ev telefonu ya da cep telefonu faturalarını kolaylıkla internet üzerinden üstelik üyelik gerektirmeyen işlemlerle kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*