Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğü


eskisehir milli egitim mudurlugu
eskisehir milli egitim mudurlugu

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü: Eskişehir milli eğitim müdürü daha önce Arnavutköy ilçe müdürlüğünde görev alan Arif Dede 17 Aralık 2012 tarihinde göreve başlamıştır. Arif Dede göreve başlayalı çok kısa bir zaman olmuştur. Henüz görevde oldukça yeni olmasından dolayı fazla bir faaliyeti bulunmamaktadır. Ancak gelir gelmezde elbette durmamıştır. Daha önceki görevleri kaldığı yerden devam ettirmektedir. Görevde sadece 15 gündür var olması bir şeyler söylemek için erken gözükse bile geçmiş görevlerine bakarak anlaşılabilir. Gelir gelmez okul binaları ve yeni yapılacak arsaların yerini incelemiştir. Afet felaketi projesinde 260 tane öğretmene yapılan eğitim karşılığında sertifika verilmiştir.

Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Eskişehir milli eğitim müdürü Arif Dede spor alanında da güzel faaliyetler göstermektedir. Spor kültürü ve Olimpik Eğitimi 8 Ocak 2013’te gerçekleşmiştir. Öyle görülüyor ki kısa zamanda halk yeni müdürü benimsemiş durumdadır. Kısa zamanda birçok faaliyete el atmış durumdadır. Halkın yüzünü güldürmeyi sağlamıştır. Bir halkın güvenini kazanmak çok zordur. Ancak Arif Dede bunu kısacık zamanda başarmış gözükmektedir. Ülkesine, halkına ve Eskişehir’e en iyi şekilde hizmet vermeyi sağlamaktadır.

Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Eskişehir milli eğitim müdürü binası şuanda Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No:47 merkez olarak tam adres böyledir. Merkez binasına gitmek isteyenler bu adresi kullanmaları gerekmektedir. Eskişehir ilinde 424 adet okul bulunmaktadır. Bunların içinde ilkokul, ortaokul ve liseler bulunmaktadır. Anadolu ve Osmangazi olmak üzere iki adet üniversitesi bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*