Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü


eskisehir il saglik mudurlugu
eskisehir il saglik mudurlugu

Eskişehir sağlık müdürlüğü: Eskişehir il sağlık müdürlüğü adı Hüseyin Fidan’dır. Uzman ve deneyimli insanlarla hizmet sunmaktadır. Yardımcı sağlık müdürü ve personeli vardır. Halkın huzur, sağlığı ve refah oluşu her şeyden önce gelmektedir. Domuz gribi ile insanları sürekli bilinçlendirmektedir. Sağlık için kullanılmayan ama evlerde bekleyen ilaçları toplama kampanyası başlatmıştır. İnsanlık adına gerçekten önemli bir adımdır. Yapılan tüm toplantılar halkın sağlığı için büyük bir özveri olduğunu göstermektedir.

Eskişehir il sağlık müdürlüğü Personel Listesi

Sürekli olarak halkın sağlık konusunda bilinçli hareket edilmesi adına tüm olanaklar seferber edilmektedir. Sağlık alanında en önde olabilmek için tüm çaba ve gayret üstü bir çalışma sağlanmaktadır. Aslında olması gereken her şeyi Hüseyin Fidan yapmaktadır. İnsanlık adına örnek bir görüntü temsil etmektedir. Eskişehir il sağlık müdürlüğü çalışmaları sayesinde halkın mutluluğu yüzünde okunmaktadır. Herkes yapılan hizmetlerden oldukça sevinçlidir. Eskişehir iline bağlı birçok ilçe sağlık müdürlüğü vardır. Eskişehir ve Bursaspor karşılaşmasında sahada sağlıkta şiddete hayır pankartı açtırmıştır. Sağlık çalışanlarını da koruma altına aldığını göstermektedir.

Eskişehir il sağlık müdürlüğü Adresi

Tüm olanakların sınırlarını zorlayarak sağlıklı bir yaşam için tüm imkânlar çalışanların ayakları altına serilmiştir.   Eskişehir il sağlık müdürlüğüne şikâyet ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz. Ayrıca sağlık müdürlüğü binasına giderek gereken bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Sağlık ile ilgili tüm sorunlarınıza yanıt alabilirsiniz. Gerekli yardımları kesinlikle sağlayacaklardır. Eskişehir il sağlık müdürlüğünün açık adresi İstiklal Mahallesi Şair Fuzuli Caddesi No:1 odunpazarıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*