E Kimlik Kartı


e kimlik karti
e kimlik karti

E Kimlik: E Kimlik Kartı 2013 yılında tubitak tarafından tamamlanıp 2017 ilk ayında tüm ülkeye tanıtılan elektronik karttır. E Kimlik teknolojinin bizlere verdiği en son meyve diyebiliriz.E Kimlik kartı ile hayatımız bi nebze daha kolaylaşacaktır.

E Kimlik Kartı Nedir

E Kimlik kartı dağıtımınıza ülkemizde 2013 yılında başlanıp en geç 31 Aralık 2015 tarihine kadar tüm vatandaşlarımıza ulaştırılacaktır.E Kimlik Sayesinde ceplerimizde paranın yerini alan kredi kartları-bankamatik kartlarını taşımak zorunda kalmıcaz.

E Kimlik Kartı 2017


E Kimlik kartında şahsınıza ait  anne adı-baba adı-tc numarası-doğum yeri ve doğum tarihi bulunacaktır.E Kimlik ise kartın üstündeki çip ile hayatımıza geçecektir.E Kimlik kartında fotoğrafımızın altında bulunan çip te istediğimiz tüm bilgileri yükleyerek hayatımızı kolaylaştıracaktır.

E Kimlik Kartı Nasıl Alınır

E Kimlik Kartımızdaki çipe kredi kartlarımızı-bankamatik kartlarımızı vb tüm bilgilerimizi içeren kart bilgilerimizi yüklettirebileceğiz. Alışverişlerimizde E Kimlik kartımızın çipini okutmamız yeterli olacaktır.

E Kimlik Kartı Başvurusu

E Kimlik kartınızı aldığınızda lütfen sayfa altındaki Elektronik Kimlik Kartı Doğrulama linkinden tıklayarak açılan sayfadan Elektronik Kimlik Kartı Doğrulayınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*