E Devlet SSK Sorgulama


e devlet ssk sorgulama
e devlet ssk sorgulama

E Devlet Ssk Dökümü: E-Devlet Kapısı , tüm kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkanı sağlayan büyük bir internet sitesidir. Size en yakın, PTT Merkez Müdürlüklerine, şahsen başvuru ile, üzerinde T.C. Kimlik numaranızın bulunduğu kimliğinizi ibraz ederek temin edeceğiniz bir şifre ile artık E-Devlet Kapısı adresinde kamu kurum ve kuruluşlarına ait işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

E Ssk Dökümü

Yapmak istediğiniz işlemler arasında e devlet ssk sorgulaması yapmak için, E-Devlet Kapısı  adresindeki şifre kısmına daha önce almış olduğunuz e devlet şifresini girmek suretiyle açılan ekrandan e-Hizmetler bölümünden;

1-     Diğer Hizmetler

2-    4A Hizmetleri

3-    4B Hizmetleri

4-    4C Hizmetleri

5-   Ortak (4A/4B/4C) Hizmetler   işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

E Ssk Sorgulama

E-Devlet SSK sorgulamalarınızı, 15 Aralık 2011 tarihinden itibaren şifresiz olarak da gerçekleştirebiliyorsunuz. Daha önce e devlet Kapısı  adresindeki şifre kısmına şifrenizi girdiğiniz gibi bu defa, size özel kişisel kimlik bilgilerinizi doldurmak suretiyle, SSK Hizmet Dökümünüzü alabilmenizi mümkün kılıyor.

E Devlet  Sorgu

Bunun için tek yapmanız gerekenler şu şekildedir; T.C. kimlik numarasının yanında nüfusa kayıtlı olduğunuz il/ilçe, cilt no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgilerinizi, ilgili kutucuklara yazdıktan sonra Güvenlik kodu kutusuna da sayfada belirtilen güvenlik şifresini girdikten sonra sorgula butonuna basmanızla gerçekleşmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*