E Devlet Hizmet Dökümü


e devlet hizmet dokumu
e devlet hizmet dokumu

E Devlet Sgk Hizmet Dökümü: Hizmet dökümü detayında ilk günden bu yana SSK sigortanızın yattığını,e-devlet hizmet dökümü,SSK, Bağ-kur veya emekli sandığı, toplam SSK prim tutarlarınızı gün,ay ve yıl olarak gösteren SSK hizmet dökümü oluşacaktır.

1 Kasım 2012 tarihinden itibaren kişisel SSK ile ilgili bilgilerini sadece tek bir yönden yönetmek adına kişi kendisine en yakın PTT dairesinden 2 TL karşılığında bir zarf içerisinde aldığınız e devlet şifresi ile e-devlet kapısından giriş yapmanız gerekecektir.Eğer e-devlet şifrenizi unuttuysanız PTT’den 4 TL karşılığında yeni bir şifre alabilirsiniz.Sayfanın Altındaki adrese giriş yaptığınızda sadece e- devlet şifresi ve t.c kimlik numaranızı girmenizi gerektiren bir sayfa açılacaktır. Bu site içerisinde adınız veya soyadınız gibi ekstra bir bilgi gerektirmemektedir.

E Devlet Ssk Hizmet Dökümü

Sağ üst köşede yer alan sisteme giriş yazılan bölümünden kimlik bilgileriniz ile giriş yapabiliyorsanız.  Şifrenizi yanlış girdiğiniz takdir de karakter doğrulama yazılarını tekrar girmeniz gerekecektir. Daha sonra bu aşamayı doğru geçtikten sonra e-devlet kapısında saatlerce sıra beklemeden e devlet server’ları çok yoğun değil ise istediğin ve ulaşmak istediğiniz bilgiye hiç beklemeden ulaşmanız çok yakındır.  E- devlet şifresi olan her kişi bu siteye giriş yapabilir.Ayrıca rahatlıkla hiç beklemeden giriş yapılabilen bu site kamuoyunda büyük beğeni toplamıştır.

E Devlet Şifresi Hizmet Dökümü

Sisteme giril yaptıktan sonra istediğiniz işleme veya bilgiye sitenin sayfasının altında bulunan rehber yardımı ile istediğiniz bilgi veya işleme ulaşabilirsiniz.Sistemin sayfasının sol üst tarafında bulunan ‘öğren’ yazıla olan yeri tıkladığında istediğiniz hizmete, bilgiye ve işleme E- Devlet basit ve kolay giriş yapılabilen bir sistem olması yanı sıra daha güvenli bir giriş yapabilirsiniz.Sisteme giriş yaptığınız şifre sadece sizin bilmeniz gerekir, ayrıca giriş yaptığınız şifre ve kimlik bilgileri sadece sistem tarafından bilinmektedir ve sisteme giriş yapan diğer kullanıcılar tarafından paylaşılmıyor,gizli tutuluyor.Sisteme giriş yapan bir çok kullanıcı tarafından beğeni ve büyük bir ilgi görmektedir.

Şifresiz Hizmet Dökümü Alma

Sistemdeki bilgileri öğrenmek için devler dairelerini gittiğinizde devlet dairelerinde bulunan  görevliler sizi bu sisteme yönlendirecektir.Bu sistem ile gün içerisinde iş yerinizden veya evinizden dışarı çıkmadan veya devlet dairelerine sıra beklemeden ki artık devlet dairelerinde de sizleri bu sisteme yönlendireceklerdir, işinizi kolayca halledebileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*