Düzce Sağlık Müdürlüğü


duzce saglik mudurlugu
duzce saglik mudurlugu

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü: DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ, Sağlık hizmetleri şube müdürlüğü, Acil sağlık hizmetleri şube müdürlüğü, yönetim hizmetleri şube müdürlüğü ve araştırma bilgi sistemleri sağlığın gelişmesi ve halk sağlığı şube müdürlüğü olarak 4 ayrı şube müdürlüğünden oluşmaktadır.    Dr. Bekir Necati ŞİMŞEK, Düzce ilindeki tüm sağlık kurum ve kuruluşlarını Düzce İl Sağlık Müdürü olarak koordine etmekte ve tüm vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti sunabilmek için, Tüm sağlık ve idari personeli ile birlikte yoğun ve titiz çalışmalar yürütmektedir.

Düzce Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Kurumumuza bağlı olarak, Atatürk Devlet Hastanesi, Akça Koça Devlet Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi ve 112 İl Ambulans servisi hizmet vermektedir. Koruyucu sağlık hizmetleri çerçevesinde sürekli olarak vatandaşları ve sağlık personelini bilgilendirme çalışmaları yapan kurumumuz, toplum sağlığının korunması ve tedavisi için gerekli olan tüm önlem ve uygulamaları bünyesinde organize etmektedir. E Devlet sistemi ile online olarak aile hekimi sorgulaması yapabileceğiniz gibi, kurumumuzla iletişime geçerek, aile hekiminizi öğrenebilir veya mevcut aile hekiminizi değiştirebilirsiniz.

Düzce Sağlık Müdürlüğü Adresi

İnternet sitemiz üzerinden güncel sağlık haberlerine ve kurum içi sınav veya atamalar gibi personel bilgi sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Kurumumuz büyüyen sağlık yatırımları ile hem bugün hemde gelecekte sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk duymaktadır. Kurumumuza, Cami Bekir Mahallesi, Valilik Binası Kat :2 adresinden ulaşabileceğiniz gibi, 03805239272 telefon, 03805238866 numaralı faks adreslerinden de ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*