Çanakkale Milli Eğitim Müdürlüğü


canakkale milli egitim mudurlugu
canakkale milli egitim mudurlugu

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü: Çanakkale adlı ilimizde milli eğitim bakanlığını Nabi Avcı üstlenmektedir. Nabi Avcı 1953 yılında Bilecik ‘ te doğmuştur.  Orta Doğu Teknik Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi mezunudur. Birçok önemli kurumda çalışmıştır. Çanakkale mili eğitim bakanlığı yardımcılığını Orhan Erdem yürütmektedir. Orhan Erdem 1963 tarihinde Konya ‘ da dünyaya gelmiştir. Orhan Erden Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Muğla İşletmecilik Yüksek Okulu mezunudur.

Çanakkale Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Müsteşar yardımcılar ; Salih Çelik , Birol Ekinci , Halis Yunus Ersöz , Zübeyir Yılmaz , Merda Tufan dır.Çanakkale Milli Eğitim Müdürlüğü birçok eğitim çalışmasını yürütmektedir. Hizmetlerini belirli standartlarda vatandaşlarına iletmektedir. Günümüz koşullarına uygun hizmetler sunmak için projelere üretilmektedir. İletişim için ; (286)2171135 -(505)9208588 – (286)2171272 – (286)2172279 – (286)2171987 telefon numaralarında ulaşabilirsiniz. Faks için ise; 286 217 29 72 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Çanakkale Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Adres bilgileri ise; Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Vilayet Binası, Kat 3 Çanakkale dir. Çanakkale Milli Eğitim Müdürlüğü eğitim ve öğretimin öneminin farkında olduğundan eğitim ve öğretim için birçok yatırım yapmaktadır. Bundan dolayı projelerini ve çalışmalarını bu doğrultuda yürütür. Günümüzde çağdaş medeniyetlere erişmek için eğitim ve öğretim çok önemlidir. Bakanlığımızın misyonu da eğitim ve öğretimi en iyi şekilde örgütlemektir.Bakanlığımıza ulaşmak ya da bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir , telefon ya da mail ile ulaşabilir ya da kendiniz bizzat gelebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*