Çanakkale Emniyet Müdürlüğü


canakkale emniyet mudurlugu
canakkale emniyet mudurlugu

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü: Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü ile ilgili tüm sorularınızın cevabını internet sitemizden ulaşabilirsiniz. İlin emniyet müdürlüğünü Osman Zoroğlu yapmaktadır. 1961 yılında Denizli’ de dünyaya gelmiştir.  Polis koleji ve polis akademisi mezunudur. Birçok yerde görev almış ve başarı ile tamamlamıştır. Samsun emniyet müdürlüğü, Elazığ emniyet müdürlüğü, Romanya Bükreş’teki Türk Büyük Elçiliği, Ankara Emniyet Müdürlüğü, Polis Akademisi Başkanlığında Sınıflar Amirliği ve Öğrenci İşleri Şube Müdürlüğü görevlerinde görev almıştır. Sivas Emniyet Müdürlüğü, polis koleji müdür yardımcılığı, Çankırı emniyet müdürlüğü gibi birçok görevde çalışmıştır. Birçok kurs ve seminere katılmıştır. Yurt dışında da birçok görevde bulunmuştur. Ve bu görevleri başarı ile sonuçlandırmıştır.

 Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Randevu

İlimizin düzeni personelimiz sayesinde kanunlar esas alınarak düzenlemekte ve vatandaşın hak ve özgürlükleri korunmaktadır. Şehrin düzeni emniyet müdürlüğümüzce sağlanmaktadır. Ve titizlik ile kanunlar uygulanmaktadır.birimlerimiz görevleri doğrultusunda işlemleri gerçekleştirmektedir.

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Adresi

Ulaşım için; Lise Caddesi, No:13, 17100, Çanakkale / Türkiye. Telefon için ; +90(0)286 217 52 60 – 64 ya da +90(0)505 318 17 00 – 01, faks için ise ; +90(0)286 217 37 63, e- mail için ; canakkale155@egm.gov.tr dir. Çanakkale il emniyet müdürlüğü ruhsat işlemleri, trafik işlemleri, pasaport ile ilgili işlemleriniz, yabancı işlemleri, eğitim işlemleri ve özel güvenlik işlemleridir. İlimizin emniyeti tamamen güvenlik altındadır. Kanunlar dâhilinde tüm emniyet işlemleri yürütülmekte ve de  düzenlenmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*