Bursa Emniyet Müdürlüğü


bursa emniyet mudurlugu
bursa emniyet mudurlugu

Bursa il Emniyet Müdürlüğü: Bursa Emniyet Müdürlüğü, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Ahmet Paşa mahallesi Fevzi Çakmak  Caddesi’nde yer almaktadır. Bursa İl Emniyet Müdürü Ali Osman KAHYA’dır.  5 Kasım 2011 tarihli kararname ile Bursa İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanmıştır. Bir yılı aşkın bir süredir Bursa da görev yapmaktadır. Bursa İl Emniyet Müdürlüğündeki bütün emniyet personelleri  ilçelerde bulunan emniyet müdürlükleri ile işbirliği içinde halkın güvenliği için gerekli bütün çalışmaları yapmaktadırlar.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Randevu

Bursa İl Emniyeti 2011 yılında madde bağımlılığı ile mücadele alanında hem bireylerin bilinçlendirilmesi hem de bağımlılık yapan maddelerden uzak kalmalarını sağlamak amacıyla çeşitli faaliyetler gerçekleştirilecektir.   2012 yılında Bursa İl Emniyet Müdürlüğü sigara bağımlısı emniyet personeline yönelik olarak “Sigaranın Zararları ve Sigara Bırakma” konulu sempozyuma katılımı sağlayarak sigara bağımlısı personelinin sigarayı bırakırken uygulanacak tedavi yöntemleri ile ilgili bilgilendirilmelerine zemin hazırlamış bulunmaktadır.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Adresi

Bursa İl Emniyeti 2012 yılında risk grubu çocuklara yönelik (12-15 yaşındaki çocuklar) bir proje düzenlemiş bulunmaktadır. “Geleceğine Sporla Hayat Ver” projesinin kapsamında sokak çocuklarının  spordan tiyatroya bir çok aktiviteye katılımları sağlanarak suç işleme eylemlerine yönelimlerinin önüne geçilme amaçlanmaktadır. Yaklaşık üç ay boyunca yürütülen bu proje kenar mahallerdeki dar gelirli ailelerin çocuklarının her türlü riskten uzak büyümelerini sağlamayı hedeflemektedir. Bursa’da güvenliğin sağlanmış olduğu günümüzde halka yararlı hizmetler sunulmakta ve insanların refahı önemli yerde bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*